Skocz do zawartości
KRISTERS

Daje Rade?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie. Czy miał ktoś do czynienia z takim zasilaczem jaki mam w sigu?? Mam pytanie czy da rade na nim coś podkręcić grafe a może i procka?? Narazie chodzi bez zarzutu i mam nadzieje że cały czas bedzie chodził bo nie myśle o zamianie zasiłki narazie bo moze za rok nowy komp wiec do tego juz nie dokladam. To jak myślicie?

Dzieki za wszystkie podpowiedzi i opinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha :) dobra dzięki za odpowiedzi!! więc się upewniłem że podkręcać nie powinienem :) choć wiedziałem to myślałem że przypadkiem ktoś powie że to super tani zasilacz :) jednak nie jest tak więc dzieki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co ty icon_smile3.gif super zasiłka !!! tylko jak myślicie podkręci się coś ?? icon_smile3.gif a jak się spali naprzykład to chyba nie spalą się wszystkie podzespoły?? taką mam przynajmniej nadzieje icon_smile3.gif

 

Gratuluje takiego podejścia :wink: Jak nie wiesz co znaczy markowa zasiłka i jaki udział w podkręcaniu bierze zasilacz, oraz jakie mogą być konsekwencje spalenia sie zasilacza no-name to poczytaj forum ;]

Edytowane przez Fredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

ej?? chyba sie nie spala podzespoły?? tak przynajmniej słyszałem

Źle słyszałeś. Wszystko może sie spalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak byśbył taki miły to daj linka :) i weźtaki żeby na nim można było ten sprzęt mój podkręcić i cena realna :) z góry dzięki

 

bo nowych jakoś nie widze

 

HEJ podpowiedzcie jaki ten zasilacz a najlepiej linki i kasa tok do 50-60zł

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki koledzy :)

wydaje mi się że ta DELTA będzie najlepsza

tylko tam jest złącze do płyty 20 pinowe jak to podłączyćdo płyty bo ja mam 24 pin i 4 pinowe ???

a zasilacze to chyba wsztstkie standardowe maja rozmiary i wejdzie do mojej budy?

prosze o odpowiedzi

 

i jesteście pewni że do mojego zestawu bedzie ok i do podkręcania ??

 

to pytanie co do pinów to jużwiem że bedzie ok bo teraz ten zasilacz tez ma 20 pin i śmiga :)

 

to odpowiedzcie czy będzie ok do podkręcania ??

Edytowane przez marcin kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...