Skocz do zawartości
Polaros

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy

Rekomendowane odpowiedzi

Na placu prze wejsciem do bazy stoi sobie takie cos czarnego betonowego i na gorze stoji badz tez stalo dzialko ( heavy blaster) przejdz sie do okola i zobaczysz wejscie ( btw uzywaj sensa).

Pozatym co to znaczy ze przejdziesz po stronie dobra i zla??? Ze wybierzesz moce z puli dark side ?? Przeciez to i tak bez roznicy (chyba:D).

Ja wlasnie przeszedlem misje w palacyku lorda Viadro ( koncowka jest niezla naprawde zanim zczailem jak pokonac ostatnia ekipe zaliczylem przynajmniej 20 zejsc). A teraz mam duala i jestem wkoncu Jedi Kightem a co najwazniejsze spotkalem pana ktory lata zelazkiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z gry.wp.pl:

"W kwestii konstrukcji fabuły panowie z Raven przygotowali dla nas kolejną niespodziankę. Mianowicie, większa jej część będzie całkowicie nieliniowa. Główny wątek fabuły stanowił będzie jakby kręgosłup gry, ciąg misji powiązanych ze sobą. Wystąpią w nim źli Jedi, tajemniczy kultyści ze świetlnymi mieczami, garść szturmowców oraz dobry brat bliźniak Jabby Hutta. Nasz bohater będzie musiał podjąć kilka ważnych decyzji, które zaważą nad jego przynależnością do Jasnej lub też Ciemnej strony. "

 

Pozatym jooz mam wrazenie ze mnie jakies misje ominely..... tz byl wybor:

a) Dalej sobie graj w misje

B) Idzi do akademii

 

Wiec poszlem do akademi - narazie gre trzeba przejsc po najmniejszych koszyach, a potem full z sekretami wszystkimi :D

 

PS. U was tez te stworki w zimie co sie na nich jezdzi si nie ruszaja ??

A co do braku Mplayera to w nfo pisze ze wyjdzie patch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na placu prze wejsciem do bazy stoi sobie takie cos czarnego betonowego i na gorze stoji badz tez stalo dzialko  ( heavy blaster) przejdz sie do okola i zobaczysz wejscie ( btw uzywaj sensa).

Chodzi mi o wejscie do eho base. Sa to taki ogromniaste wrota. Dzialka ja przed nia, ale na sniegu i zniszczone (ale te dzialka nie sluzo do gry).

Przeskanowalem tym sensem wszystko co tam jest. Nie ma zadnej góry. Sa tylko drzwi i przed nimi podest na ktorey sa skrzynki i odnanawiacze broni i pancerza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem betke i giera zajebista, tylko krudka, mam nadzieje ze full bedzie 2 razy dluzsza,ale raczej full do betki sie roznic nie bedzie.

Mieczem sie walczy duzo lepiej niz w JK2 , ale i tak za malo innowacji.....

Pozatym fajny motyw - wybor ciemniej lub jasnej strony mocy jest picem...... dokonujemy do pod koniec gry wiec tew wybor nie jest tak wazny.....

Pozatym cala gre przeszlem, a wszystkich mocy i mieczy nie mialem.....

Powinni zrobic duzo wiecej mocy.... bo jest tylko kilka nowych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam 1.0 i niby full, ale:

W singlu zdażało się, że gra niemiłosiernie się przycinała jak na scenie pojawiali się ludkowie półprzezroczyści (odmiana imperialistów ;) ).

Na to wystarczyło zmniejszyć detale odnośnie textur - na High zamiast V. H.

Co do multiplayer to też są te krzaki z tym komunikatem, ale tylko jak grasz multi tryb pierwszy do wyboru, jak zakłada sam grę to jest OK.

 

Generalnie girka świetna, ale mogłoby być więcej możliwości co do wyglądu postaci/miecza.

 

Tak BTW, jaki tryb lubicie najbardziej 1 miecz/ 2 /lightstaff ?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem giere 2 razy (podwojnym i 2 mieczami) i giera wymiata.. ale w porownaniu do MP Jk2 w ktore gram do dzisiaj (od 8 miesiecy) to jest to totalna niedoroba. Single zadzi, multi jest zrypany !

 

PS. Pozdrownienia dla polskiej sceny w Jk2 od St4lk3r0s4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

Wie ktoś jak przejść tą planszę z czterema robotami co maja pole siłowe to w tym gabinecie co ścigałem tego typka co most rozwalił. Nie wiem jak zabić te roboty, może trzeba zrobić coś innego? Help please?

 

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema 

Wie ktoś jak przejść tą planszę z czterema robotami co maja pole siłowe to w tym gabinecie co ścigałem tego typka co most rozwalił. Nie wiem jak zabić te roboty, może trzeba zrobić coś innego? Help please?

 

pozdro :)

1. Wersja z mieczem

Podpuszczasz jednego robota żeby wyszedł do ciebie. Czekasz aż jego osłona spadnie - cia<span style="color:red;">[ciach!]</span>esz - i szybko się odsuwasz, bo osłona się podnosi. Na jednym robocie tak kilka razy i tak wszystkie robociki.

( używałem stylu najsilniejszego )

 

2. Wersja z pistoletem

Jest specjalny pistolet na prąd (???). Szczelasz aż do skutku :-)

 

To są wyłącznie moje sposoby - u mnie skutkowały

Wole werje z ciachaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...