Skocz do zawartości
j.h.hudy

gdzie sie zgłosić z zatrutą wodą ??

Rekomendowane odpowiedzi

a wiec tak , qpiłem w mini markecie wode firmy CAAN robiony przez firme Dodoni , woda to niby sprite 2 litry za 1.80 zeta.

ważność jescze 5 miesiecy.

Smak normalny jak na wode za tą cene..

wczoraj po zaqpie wypiłem ok. 4 szklanek , ojciec i babcia tak samo.

Dzis sie budzimy , ja mam 39.7 C temperatury i nie moge wstać złóżka i czyści mnie cały czas oraz kręci mi sie w głowie , wymiotuje..

ojciec tak samo!!!!!!!!

Babcia Rówznież tylko nie wymiotuje...

 

biore różne tabletki , i boli mnie głowa jak nie wiem co i brzuch lepiej nie mówić , temp. nie spada!!!

 

Co powinienem zrobić z taką wodą ???

Co wybiscie zrobili na moim miejscu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lukk

sorry, ale nie ma to jak pić syf  :?  

woda mineralna i jeszcze raz woda mineralna

woda mineralna mowisz????? hmmmm...

 

moja mama kupila sobie zgrrzewke 6 butelek wody mineralnej produkowanej przez Zywiec(nie pamiatam jak sie ta woda nazywala) z taka panienka i L-Karnityna czy jakos tak...niegazowana...bylo to 2 dni temu...moja matka wczoraj otwiera butelke, wacha a ta woda wali ze glowa mala!!! powachalem i jak dla mnie byl to zapach rozpuszczalnika(sklejelem dosc dlugo modele i rozpuszczalnik do farbek mial podobny zapach)...troche z rozpedu sie napila ale jak na razie nic jej nie jest...

 

dzisiaj zadzwonila do powiatowego osrodka sanepidu...przyjeli zgloszenie i juz dzwonili do carrefoura(tam byla kupiona), aby zabezpieczyli inne butelki...w miedzy czsie moja matka pojechala tez do tego carreefoura po zwrot kasy za ta wode..oni juz wiedzieli o sanepidzie...w sanepidzie podejrzewaja sabotaz 8O ..a jutro moze jeszcze zadzwonimy do lokalnej TV i moze TVN aby czasem sie to nie rozeszlo po kosciach..oczywiscie butelki oddane zostaly do sanepidu

 

j.h.hudy - proponuje zrobic to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz do firmy zawiadomienie o tym, podajesz kopie dowodów (zakupy, może próbkę) i musza odpowiedzieć. U mnie była akcja z jogurtami (danone) to przysłali zgrzewke jugurtów, jakieś bluzy, czapki itp. No i przeprosiny oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale nie ma to jak pić syf  :?  

woda mineralna i jeszcze raz woda mineralna

Popieram, ja CODZIENNIE kupuje wode 1.5L Cisowianka od hm......nawd nie pamietam :D i nigdy nie miałem problemów z nią.Zawsze mi smakowała mimo ze to jedna z najtańszych wód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm dodoni mowisz :? nich gut, lubie ta firme (moja cytryna, cola max, kasia mandarynka, czerwona pomarancza, biala oranzada - ilesmy tego z kumplami wypili ;) ) ale jak na razie nic mi nie jest ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanepid, zostaw probki, nie wywalaj nic, nie oddawaj do sklepu bo moga ci zabrac, a ty w szoku oddasz im dowod :) byle, jak najszybciej, zanim sie partia rozejdzie - moga sie inni potruc w razie czego. Mama jest z sanepidu i wiem jak to wyglada :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde znowu , qpiłem w tym samym markecie bułki które miąły mieć 7 godzin (robione w nocy).

przynosze do domu , wszystkie wywaliłem , były twarde , nie mogłe ich elektryczną maszynką do chleba przekroić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrde znowu , qpiłem w tym samym markecie bułki które miąły mieć 7 godzin (robione w nocy).

przynosze do domu , wszystkie wywaliłem , były twarde  , nie mogłe ich elektryczną maszynką do chleba przekroić :/

Jak kupujesz bułki to nie możesz ich "wymacać" przez siatke oczywiście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwaliles, zatuszuja szybciutko. Miales isc bezposrednio do sanepidu.

Ostatnio w pracy gotowalem wode na herbatke i gdy zalalem Liptona wydostal sie smrud nie do zniesienia, na powierzchni pojawil sie dosc gruby i tlusty kozuch wielokolorowy (tak jak rozlana benzyna w kaluzy). Woda z firmy Eden.

Od teraz pije tylko kranowe bo jest w porownaniu do niej wysmienita.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli was stać na wody po 3-4 zeta dziennie to przemyslcie

kupno filtra odwroconej osmozy. Ja mam taki przy akwarium ..

Wiecie akwaria też się modduje :) :) ...

Przy okazji mozna dodac mineralizoator do wkładów, i macie mineralną wodę.

Bez mineralizatora to ta woda nadaje sie nawetdo OC chyba :)..

bo jak się sprawdza odczynnikami akwarystycznymi to jak destylowana, ma wyniki...

 

Co do sklepów.. to standard.. Najlepiej kupić najtańsząwodę za 0.9 zł.. bo od tego nic się przynajmniej nie będzie wymagać - i nikt się zawiedziony nie będzie czuł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...