Skocz do zawartości
T_B

gry na 400'kę

Rekomendowane odpowiedzi

Wsadz jeszcze VoodooII (pare zlociszy :) ) i Quake 2 ,Unreal, HeroesIII, Diablo, Dispel... beda smigac az milo :) nie wspominajac o jezszce starszych produkcjach(Q1,Blood,Doom itp.)..ale i Unreal Tournament i Q3...i wiele "nowszych" produkcji obcinajac lekko detale powinna swietnie chodzic :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadz jeszcze VoodooII (pare zlociszy :) ) i Quake 2 ,Unreal, HeroesIII, Diablo, Dispel... beda smigac az milo :) nie wspominajac o jezszce starszych produkcjach(Q1,Blood,Doom itp.)..ale i Unreal Tournament i Q3...i wiele "nowszych" produkcji obcinajac lekko detale powinna swietnie chodzic :) :)

savage 4 jest chyba szybszy niz voodoo2 wiec nie widze sensu jej tam wkladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsadz jeszcze VoodooII (pare zlociszy :) ) i Quake 2 ,Unreal, HeroesIII, Diablo, Dispel... beda smigac az milo :)

wierz mi że na savage'u śmiga jak miło

 

i zgadnijcie jaki mam przy tym system? winXP - tak tak to nie pomyłka :]

2000 jeszcze bardziej muli, a win98 i reszta zalicza zwiechy i restarty i naprawde nie wiem czego to może być wina

 

chyba zobacze topic wyżej (jakie gry polecacie) i sobie wyselekcjonuje conieco. ale dzieki za posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część maxa payne'a powinna chodzić, poza tym nfs porshe, toca 2, project igi, hitman, może nawet deus ex?

We wszystkie te gry grałem na celeronie 400, ale już nie pamiętam w które na vancie (wydajnościowo odpowiednik s3 savage 4), a w które na gf2mx. W nfs porshe i toca 2 na pewno na vancie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CM przy takiej ilości RAMu to będzie masakra.

Pewnie zależy od ilości lig i bazy. U mnie na 256MB na Durniu 1.3 z liga polska i baza na medium smiga bardzo ladnie.

No właśnie, ale żeby się fajniej i ciekawiej grało to wypadałoby chociaż w tle rzucić parę innych lig :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Colin1 i Colin2 spokojnie też :) Grałem w Colinka2 na P3 450MHz i Riva TNT 16MB ;]

Detale jednak na LOW lub MEDIUM.

Pamietam gdy w CMR2 gralem na C400 @ 500 i gf2MX ostro podkreconym.

Musialem schodzic z detalami.

Ale w CMR1 bedziesz gral luzno i zabawe bedziesz mial przednia (jezeli jakims cudem jeszcze w to nie grales to musisz).

TOCA 1 i 2 (oczywiscie nie te najnowsze Toca Race Driver 1 i 2), Rally Trophy z obcietymi detalami. A z formulek to zapinaj GPL lub jezeli wolisz bardziej zrecznosciowe to ktoras F1 z EA.

Nie wiem czy juz ktos wspominal o Driver - piekna, malo wymagajaca gra.

Wszystkie starsze RTS musza gladko chodzic, RPG juz Ci koledzy podpowiadali.

Z przygodowek dwa najwieksze hity Syberia 1 i 2 oraz The Longest Journey beda spokojnie chodzily, a zabawy masz na pare ladnych tygodni jezeli nie miesiecy.

Pewnie maszyna poniesie rowniez MoH na LOW (nie wiem jak bedzie z framerate). Moze bedziesz musial zmienic grafe na jakiegos starego GF DDR lub gf2MX (tylko nie MX200).

Gdy zmienisz na jedna z powyzszych kart to nie poznasz kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...