Skocz do zawartości

light_dominus

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia light_dominus

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Mam zainstalowanego Directa 9b i kiedy chcę zainstalować 9c to przez sekundę mignie instalator, pisze, że instalacja zakończona pomyślnie, a w rzeczywistości nic się nie zrobiło. Próbowałem usunąć Directa DirectXem Happy Uninstallerem i wciąż to samo. Co robić?
  2. Nie wierzę, żeby Kingstony nie działały na tych timingach :?
  3. Kiedy chcę zmniejszyć timingi z cl2,5 do 2 i inne o 1 to komp chodzi jakieś 5 minut i jest reset. Mogę maks napięcie na swojej płycie dać 2.8 i takie daję ale to nic nie pomaga. Co mogę jeszcze zrobić? A chcę zwiększyć, bo widzę spory zysk w wydajności.
  4. 325/290 to były domyślne taktowania.
  5. light_dominus

    Ati 9800 Non-pro

    Mój Radeon wyświetla dziwny obraz... tzn wszystko jest w porzadku kolory piekne i naturalne... ale kiedy sie tak blizej przyjrzec (szczegolnie jest to widoczne na czarnym tle) to obraz tak dziwnie miga (tak jak by sie patrzylo przez ogien albo jakis żar). Oczywiscie mi to zupelnie nie przeszkadza, ale zdziwilo mnie to troche i czy to moze byc od podkrecenia karty, przegrzewania sie jej? Typowych artefaktów nie mam, a podkręconą mam do wartości 390/340.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...