Skocz do zawartości

luckylucjan

Użytkownik
  • Postów

    4
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia luckylucjan

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. cze W kwestii instalacji WinXP… Słyszałem, że kolejność instalacji sterowników po postawieniu Windy może mieć wpływ na poprawne funkcjonowanie całego systemu (chodzi o stery do mobo, grafy i karty dźwiękowej). Czy instalować je w takiej kolejności, w jakiej je wymieniłem??
  2. temat nie jest nudny, bo giery, które wówczas królowały do nudnych się nie zaliczają :D polecam System Shock 2 (najlepszy FPS w jaki grałem!!) no i Fallout 1 i 2 milej zabawy!!
  3. elo! Jako, ze przyszla wiosna i czas na porzadki, to zabralem sie za skladanie nowego zestawu. Niezaleznie czy wybor to dobry czy nie, zdecydowalem sie na ASUS A8N32-SLI Deluxe. Kwestia do rozstrzygniecia to grafa... Uparlem sie na ASUS EN7900GTX, tyle ze nasi dystrybutorzy nie sa w stanie uporac sie z zamowieniami :? A teraz pytanie: slyszalem wiele roznych opinii na temat laczenia komponentow roznych firm (w szczegolnosci tyczy to sie plyt glownych i kart graficznych)... czy inwestujac w ktoras z tych http://w2.sirius.pl/news_wiecej.php?PubId=6876 kart ryzykuje hmm... "niespodzianki" powstale z tytulu "kompatybilnosci"?? A moze warto poczekac na http://w2.sirius.pl/news_wiecej.php?PubId=6879 ?? pzdr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...