Skocz do zawartości

Davvvi

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Davvvi

  1. Czy może ktoś odświeżyć linki bo nic nie działa i nie można pobrać żadnego sterownika? Edit. Znalazłem już.
  2. jednak nie podkrecam kompa bo te piski mnie irytuja a na standardzie ich nie ma a jestem maniakiem ciszy. temat mozna zamknac ale dzieki wielkie wszytkim za pomoc i wyprowdzenie mnie z bledu :-).jestem wdzieczny.:-). pozdrawiam.
  3. ok dzieki wielkie teraz nie bede sie bal i biore sie za podkrecanie.:-) :D
  4. faktycznie sa dwa takie tylko ze cale zakryte drutu nie widac wogule i sa przy samych kosciach dlatego myslalem ze to kosci a one piszcza tylko jk podkrece nic im nie bedzie? moga tak sobie popiskiwac? i dzieki wszytkim za pomoc balem sie ze moga sie zepsuc.
  5. ja sie nie znam.moze i masz racje ze to plyta glowna. ale jesli chodzi o napiecia to gdy w biosie mam ustawione na auto to napiecie pamieci wzrasta z 1.9 do 2.1v. a to napewno nie zasilacz bo go wykrecilem i slychac to dalej ale dopiero po podkreceniu. a na elektronice sie nie znam wcale wiec moglby mi ktos napisac jak wyglada ta cewka? bo moze to faktycznie to piszczec jesli tam jest.
  6. napiecia sa wlasnie ustawione na auto wiec moze cos sie zmieniac bo zaslilacz to trzyma napiecia dobrze. musze zobaczyc to wszystko a zapomnialem napisac ze pamiec podkreca mi sie razem z procesorem. a ktos wie do ilu mozna podkrecic taka pamiec? dodam ze pamiec jest kingstona i na samych kosciach tez pisze kingston.
  7. zasilacz mam nowke 500Wat bo faktycznie poprzedni mi piszczal ale to tylko przy obciazeniu np.na grze wymagajacej i go zmienilem. ten jest cichutki a to wygladalo jak by te czarne kosci piszczaly ale dla pewnosci sparwdze jeszcze raz tylko troche pozniej. bo kosci sa nowe i nie chce ich spalic. zobacze jeszcze czy jak podkrecam to czy napiecie samo wzrasta czy nie.
  8. mam caly czas otwarta obudowe i wlasnie sluchalem i to z pamiecie. jak uruchomilem everesta i chcialem zobaczyc informacje o pamieci to jak wczytywalo dane to tez bylo slychac piski. a na ksciach pisze ze wymagane napiecie to 1.8v. a w biosie patrzylem i zasilanie automatycznie ustawilo sie na 1.9v mimo to na oryginalnych ustawieniach jest cicho dopiero po podkreceniu je slychac ale tylko wtedy jak uzywa ramu.
  9. witam wszystkich. mam pewne pytanko mianowicie mam dwie kosci kingstona 2x 1gb 800mhz z 5-5-5-18 i 1.8v przyczym plyta sama ustawila na 1.9v i podkrecilem ta pamiec do ponad 900mhz bez zmiany napiec.komputer uruchamial si bez problemu pamiec sie nie przegrzewala i wogole pracowal stabilnie nie wieszal sie nawet na grach. ale podczas testu slychac jakies piski z pamieci i nie wiem czy to jest porzadany efekt. czy ktos moze mi powiedziec czy one moga tak pracowac? kosci sie nie spala? dodam ze na orygilnanych ustawieniach tego nie ma.dzieki z gory.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...