Skocz do zawartości

Archound

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Archound

  1. Witajcie, mam słuchawkę Bluetooth sprzężoną ze smartphonem, wydaje ona następujące typy dźwięków: dźwięk oczekiwania na odebranie telefonu (kiedy ja dzwonię), dźwięk "granie na czekanie" oraz dźwięk samego rozmówcy. Wszelkie inne dźwięki - wciśnięcia klawisza w telefonie, mp3, dźwięki aplikacji, generowane są przez zwykły głośnik w telefonie. Moje pytanie jest następujące: Czy jest jakikolwiek sposób napisania aplikacji w AS 3.0, który wymusiłby przesyłanie dźwięku z tejże aplikacji na słuchawkę Bluetooth? Jedyne co wiem, że może być to związane z tzw. "dźwiękami systemowymi" Wiem również, że można "zrootować" telefon, aby wszelkie dźwięki były wysylłane na słuchawkę -> to nie wchodzi w grę, ja chcę tylko dźwięk z mojej konkretnej aplikacji mieć wysyłany na słuchawkę, cała reszta ma lecieć normalnie przez telefon. Z wielką nadzieją czekam na jakiekolwiek odpowiedzi, nawet "nie wiem", "nie spotkałem się", będzie pomocne, bo być może po prostu tego nie da się programowo zrobić.
  2. Kupiony jako pewniak. Testowałem na 3 różnych BIOSach, z czego próba trzecia polegała na tym: "aha, w najnowszym BIOSie usunęli ACC, wracam do poprzedniego". Bez rezultatu. 1) Podbite CPU-NB VID do 1,2 => bez zmian 2) Podbite CPU-NB VID do 1,15 oraz CPU Voltage z 1.325 -> 1.375 daje taki wynik: - system uruchamia się niemal tak szybko jak powinien - błędy graficzne SĄ nadal {próbowałem zmniejszać w AMD OverDrive mnożnik, błędów nie eliminowało} Cały czas próbuję ustabilizować dwa rdzenie standardowe, o uśpionych jeszcze nie myślę (szczerze to nie wiem czy na tym zasilaczu bym próbował dla 4 rdzeni kombinować). Na razie wszystko wstaje bez problemu, iść dalej z napięciami?
  3. GA-MA770T-UD3P (BIOS F5) Phenom X2 550 BE Gainward GF GTX 260 3 GB RAM Corsair 1333 MHz CL9 Windows Vista 32 Bit Zasilacz: Seasonic 430W +3.3V | +5V 30A | 30A 150 W +12V1 | +12V2 14A | 15A 348W -12V 0.8A +5Vsb 2A Włączenie w BIOSIE 'Advanced clock calibration' zawsze generuje dwa błędy: - ponad 2 minutowe uruchamianie albo zatrzymywanie usługi Windows Defender/Avast (bez ACC wszystko trwa kilka sekund, ukośnik dałem, bo ominąłem problem z WinDef pozwalając mu na uruchamianie się wraz z systemem) - błędy graficzne w filmach i zdjęciach, tzw. artefakty [obrazy typu jpg oraz niektóre tła i zdjęcia w internecie, jak również filmy na youtube - po sekundzie następuje 'awaria' wtyczki flash] - błędy z dźwiękiem w filmach (czasami) w grze AC Brotherhood - ciągłe zgrzytanie; Fallout 3 - raz na minute. [grafika w grach nie ma błędów] Każdy z rdzeni przechodzi ponad 30 minutowe testy na Prime95 !! Błędy pojawiają się zarówno dla włączonych 4 rdzeni, jak i tylko 2 !! Bardzo proszę o wskazówki :/ Bawić się w reinstalacje sterowników, programów albo całego systemu?
  4. Planuję zrobić małe zakupy i mam na celowniku procesor Phenom II X2 550 Black Edition. Do tego chciałbym zakupić GeForc'a GTX 260 Gainward'a. Wszystko to mieściłoby się na płycie ASROCK A780GXH/128M. Posiadam zasilacz Seasonic 430W S12 który może pochwalić się takimi parametrami: +3.3V | +5V 30A | 30A 150W +12V1 | +12V2 14A | 15A 348W -12V | +5Vsb 0.8A | 2A Z tego co się orientuje istniałby pewien zapas mocy. Nie wiem jednak, czy warto by ryzykować próbę odblokowania dodatkowych 2 rdzeni w/w modelu procesora. Jest to dość kuszące... Moje pytanie dotyczy możliwości tego zasilacza. Byłbym bardzo wdzięczny, gdyby ktoś podał mi linka do rzetelnego poradnika dotyczącego odblokowywania rdzeni procesora i uświadomienie mnie z jakimi konsekwencjami może się to wiązać. O chłodzenie procka raczej nie należy się martwić, gdyż mam na stanie Arctic Cooling Freezer 64 Pro. Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...