Jump to content

vghv

Użytkownik
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by vghv

 1. Korzystam z Xp tylko ze względu, że mam na niego licencje, a na nowy system szkoda mi pieniędzy. Zakup Xp ma sens tylko w przypadku słabego sprzętu, świat poszedł do przodu, xp się postarzał, a vista dojrzała. Proponuję Ci Vistę Home Premium, naprawdę fajny system. Niedługo będzie 7 tylko prawdopodobnie jak wszystkie będzie miał choroby wieku dziecięcego..

 2. Nigdy nie naprawiałem, bo nigdy mi się nie zepsuł. Ale z tego co wiem to przy naprawie nie formatuje. Tylko wywala i wgrywa pliki systemowe na nowo. Ja na Twoim miejscu, podłączył bym dysk do innego komputera, skopiował co dla mnie ważne i postawił system na nowo. Tak będzie najlepiej; na świeżo sformatowanej partycji ładnie poukłada sobie pliki. Przed instalacją w konsoli odzyskiwania fixmbr. I przygotuj sobie na komputerze z antywirusem płytkę z av, wwdc, sp3, żeby xpek po podłączeniu do internetu niczego nie złapał.

  Pozdrawiam

 3. Od dawna marzy mi się własny serwer www, ftp, pop3, smtp na potrzeby swoje, znajomych, może kogoś jeszcze. Jednak moja wiedza linuksowa jest "podstawowa", i nie mam ochoty narazie się go uczyć, wolałbym się skupić na pisaniu stron, cpp i zarządzaniu programami serwerowymi, a nie tracić czasu na razie na osa. Stąd moje pytania:

   

  1 Bezpieczeństwo - czy xp da radę? Uchodzi za system mało bezpieczny ALE jeśli będzie sp3, wszystkie aktualizacje, kaspersky, niesystemowy firewall (polećcie coś), pozamykane porty windows worms doors cleanerem, powyłączane zbędne usługi, żadnego zbędnego oprogramowania, tylko apache, php, mysql, coś do poczty i ftp, to czy rzeczywiście da radę tak łatwo go zdobyć? Wydaję mi się, że całe robactwo żeruje najczęściej na wielu nieaktualnych aplikacjach, dziurawych portach i bezmyślności.

  2 Programy serwerowe wspomniane powyżej będą dobrze działać na koncie z ograniczeniami? Jakieś rady apropo instalacji?

  3 Program do poczty i ftp pod ms?

  4 Jak zrobić pod windows taki numer, żeby przedstawiał się jako inny system operacyjny?

   

  Jak by kto pytał szukałem <_<

  Pozdrawiam

 4. Witam wszystkich, jestem nowym userem. Niestety już mam pierwszy (być może) problem. Próbowałem aktywować swoje konto na dwa sposoby podane w mailu i dostawałem to: Dołączona grafika Nie wiem czy moje konto jest aktywowane, czy zaraz zostanie usunięte, przez brak aktywacji. Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

×
×
 • Create New...