Skocz do zawartości

Stryjq

Użytkownik
  • Postów

    9
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Stryjq

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Witam. Zamierzam kupić laptopa który będzie służył studentowi głównie do projektowania, modelowania (w zakresie programów CAD) oczywiście nie wykluczam czasem bujnąć w jakąś gierkę ;) Jaki laptop polecacie? (max 2600zł) Jakie macie propozycje ?
  2. System był instalowany na nowo, i tak samo się dzieje, wydaje mi się że to wina zresetowania biosu (przestawiałem zworki), tylko nie mam pojęcia jak to teraz dobrze poustawiać. // Patrzałem trochę w opcjach i zastanawiam się czy mogę wyłączyć ACPI w biosie?
  3. Zapisałem ustawienia w biosie, na przycisku mam ustawione: Zamknij system.
  4. Klaus zmieniłem ustawienia na S3 jednak to nic nie dało, dalej dzieje się tak samo. Jakieś pomysły? //edit przypominam sobie że kolega coś majstrował przy zworce na płycie głównej, jak prawidłowo powinna ona być ustawiona? (MSI 7507)
  5. Bios mam zaktualizowany, nie wykrywa żadnych aktualizacji. //zaraz zobaczę sytuację w Biosie, tak jak radzi Klaus.
  6. Witam. Mam problem z wyłączaniem komputera, sytuacja wygląda następująco: Ostatnio podczas wymiany procesora, byłem zmuszony do zresetowania biosu, od tamtego momentu, komputer wyłącza tylko dysk, reszta wiatraków się kręci. Próbowałem: - załadować optymalne ustawienia Biosu - wymieniłem zasilacz (Delta 450W) - przeinstalowałem Windows (7) Podjęte próby nie pomogły, więc zwracam się do Was o pomoc w tej sprawie.
  7. W takim razie dziękuje za pomoc. Jutro biorę się za lutowanie. //edit Wymiana kondensatorów pomogła. Wszystko jest ok.
  8. 2 kondensatory na mobo w okolicach kości ram są nabrzmiałe. To chyba one są powodem. Jest możliwość ich wymiany?
  9. Witam. Mam problem z monitorem w moim komputerze stacjonarnym. Polega on na tym, że po naciśnięciu przycisku "power" komputer rusza, jednak nie uruchamia się monitor. Moje podjęte kroki w celu likwidacji tego problemu: - reset BIOSu i przełożenie kości ram (stosowałem także kości pożyczone od kolegi) - przełożenie procesora i reset BIOSu (E6800>E2200) - wymiana zasilacza na Delte 450W - komputer był podłączany pod inny monitor i tak samo się zachowuje Wszystkie wiatraczki się kręcą, łącznie z tym na karcie graficznej. Problem już wcześniej się powtarzał ale pomogła zmiana kości ram, teraz to nie działa. Podaje konfiguracje komputera: Procesor: Intel dual core 3.33 Ghz Karta graficzna: GF 9500 GT Płyta głowna: MSI 7507 4 Gb ramu Goodram zasilacz DELTA 450W (nowy) Macie jakieś pomysły co może być przyczyną? Przypominam że sugerowałem się poradnikiem który jest umieszczony na forum (Co zrobić gdy monitor się nie włącza?) Pozdrawiam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...