Witam, Poszukuję monitora 23-24 cale w cenie ~700 zł (+- 100 zł), monitor głównie będzie do pracy dlatego chciałbym, aby posiadał panel obrotowy(pivot). Z monitora będę również korzystał przy grach FPS także chciałbym uniknąć efektu “smużenia”. Jeżeli chodzi o głośniki nie będę z nich korzystał także jeżeli nawet będą, ale niskiej jakości to nie ma problemu. Zależy mi również aby obraz był wysokiej jakości oraz w jak najmniejszym stopniu męczył wzrok. Dosyć dużo czytałem na forach i póki co znalazłem 4 monitory:
1) Iiyama 24" ProLite (XB2481HS-B1) http://www.ceneo.pl/37163277#tab=spec
2)AOC I2475PXQU - https://www.morele.net/monitor-aoc-i2475pxqu-904293/
3)IIyama XB2483HSU-B2 http://www.ceneo.pl/43434202#tab=reviews
4)Samsung LS24E65U - http://bino.pl/samsung-samsung-mt-led-lcd-23-6-s24e650-pls-1920x1080-5ms-hdmi-display-port-pivot-vesa-repro.html
Czy możecie polecić mi któryś z powyższej listy lub ewentualnie jakieś inne propozycje?
Z góry dziękuję za odpowiedź Pozdrawiam