Skocz do zawartości

Azymut24

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Azymut24

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Działa ! Okazało się ze stery były złe :) Wcześniejsze były rev 2.0 moja płyta ma rev 2.1 Problem rozwiązany :) Dziękuje serdecznie za pomoc :) Temat do zamknięcia.
  2. Własnie próbowałem zaktualizować biosa, bezskutecznie. Czy byłaby możliwość podesłania przez was linku do sterów, co prawda ściągałem je z oficjalnej strony gigabyte, lecz przy probie ich instalacji z biosa wyświetla się błąd "invaid image bios"
  3. Zasilanie podlaczone (chyba nie sposób byloby to przeoczyc :D ) pomysl kolegi z biosem wydaje sie byc ciekawy, zaraz wypróbuje :)
  4. Karta była sprawdzana na innym komputerze podobnie jak wszystkie inne moje podzespoły, Na komputerze kolegi odpaliła pięknie i od razu po uruchomieniu u niego windowsa bez problematycznie pozwoliła się zainstalować.
  5. Witam serdecznie, z góry dzięki za zainteresowanie tematem :) Postaram się problem opisać w miarę szybko i czytelnie. Mój aktualny sprzęt: Płyta główna- Gigabyte GA-H61M-S2PV z prockiem Intel core i3-2100 (3.1 GHz) Zasilacz- Radix VI 650W Aktualna karta graficzna- GF GT220 DDR3 1GB 8 GB RAM (Goodram) Win 7 64 bit Obudowa- czarna :P Niedawno sprawiłem sobie kartę graficzna GF GTX 750 2GB (model: GV-n750OC-2GI) i tutaj wielkie rozczarowanie, gdyż po podłączeniu tejże karty komputer po włączeniu nie staruje dalej niż do biosa (ekran powitalny od płyty głównej) i nic dalej nie działa, nie ma nawet możliwości wejścia do biosa gdyż klawiatura nie reaguje na żadne "pykanie" oprócz ctrl+alt+del.Po podłączeniu starej karty wszystko śmiga. Dodam ze przy sprawdzeniu karty u kolegi wszystko ładnie poszło (niestety nie znam jego setupu, jeśli będzie to konieczne to dodam). Odinstalowałem sterowniki od starej karty- nic, Sprawdziłem każdy z moich podzespołów (podejrzewałem RAM) ale również nie to najwyraźniej jest problemem, Wyposażyłem się w mocniejszy zasilacz (ten wyżej) mając nadzieje ze zasilanie podawane przez stary było za male (500 W). Reinstal systemu i godziny kombinowania ze sterownikami i żonglowaniem kartami nie przyniosły rezultatu. Znalazłem jeden podobny temat i dotyczył on GTX 750 TI (Objawy wręcz identyczne a rozwiązaniem okazało się przełączenie przełącznika który znajdował się na karcie TI miał on za zadanie "przełączać się miedzy 2 biosami" ale nie wczytywałem się dalej :) ) nie był możliwy on do wdrożenia w przypadku mojej karty, gdyż żadnego takiego przełącznika nie udało mi się zlokalizować. Bardzo proszę o pomoc, jakiekolwiek pomysły będą na wagę złota, każda propozycja może być rozwiązaniem, które naprawi problem. Pozdrawiam Mam nadzieje że nie klonuje czyjegoś tematu, jeśli gdzieś widzieliście podobne zagadnienia prosiłbym również o poprowadzenie mnie do nich Dziękuję jeszcze raz za wasz czas, czekam na wyczerpujące odpowiedzi :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...