Skocz do zawartości

night_system

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia night_system

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Jak już powiedziałem procesor jest w idealnym stanie wizualnym :) Nie jest ukruszony, a u kumpla działał na szynie 133 nawet przy "CPU use 100%"... No ale właśnie dzisiaj sobie znów przestawiłem na szyne 133 i zawiesił się dopiero po 15 minutach (u kolegi tyle nie czekałem). Bo ję się jednak, że przyczyną jest ryśnięta płyta (rysa przechodzi przez 2 ścieżki-czy jak to się tam nazywa) Nie wiecie czy jet możliwość sprawdzenia tego, bo w serwisie w krakowie powiedzieli mi, że nie a procesor określili jako spalony, najprawdopodobniej skokami napięć <co?> Thx
  2. Aha jeszcze jedno: procek jest w idealnym stanie wizualnym, natomist nie wiem czy powodem problemu nie jest maleńka ryska pod socketem na płycie głównej zrobiona śrubokrętem przez mojego szanownego kolegę podczas ściaganie radiatora <głupek> który chciał przetestować swojego Durona u mnie.... bo szczerze mówiąc problem zaczął się wtedy (choć nie od razu). Wcześniej miałem natomiast przypadki, że komp sam mi sie wyłączał i uruchamiał ponownie sam (duchy???) Dzięki za wszelaką pomoc!!! Thx!!!
  3. Od razyu mówię, że na ustawieniach i takich tam nie znam się zbyt dobrze :P Wartości napięć wziołem z BIOSA: CPU Vcore: 1,73; DDR DIMM: 2,39; 3,3v: 3,27; +5v: 4,78v; +12v: 12,22v; -12v : -12,22v; -5v: 5,05v; 5v5b: 4,85v; Ponad to Temp 1: 44 st.C, Temp2: 55st.C. Z tą Temp 2 to jest tak że w biosie zawsze oscyluje około 52-55 stpni niezależnie od FSB (133-100) natomiast kiedyś sprawdzałem jakimś tam programme z CD dołączonego do Płyty głównej to CPU Temp wynosiło 47 st natomiast system temp: 200 st.C (ale tu to chyba coś źle pokazywało :P)
  4. Witam! Mam problem gdyż mój athlon xp 1800+ nie chce mi działąć na szynie 133 (nawet na 120) <ustawianych na płycie głównej Soltek DRV5, nie w biosie> Nawet nie tyle działąc co po prostu po 3, 4 minutach działania system się zawiesza (lub wtedy gdy użycie CPU wynosi około 100%) NAtomiast nie mam problemów gdy Procek idzie na szynie 100. Problem zaczął się wtedy gdy komputer wogóle mi się nie chciał uruchomić dopiero wtedy gdy docisnąłem radiator <hahaha> Ratunku... Thx!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...