Skocz do zawartości

unre@l

Stały użytkownik
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia unre@l

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. unre@l

    Ati Radeon 9550

    crash_zero a nie mogę tego zmienić w ati tray tools ? trochę mam cykora na zmianę biosu , karta na gwarancji
  2. unre@l

    Ati Radeon 9550

  3. ja na swojego gigabyta założyłem (na oryginalny radiator) zwyczajny wentyl 30x30, a na pamięci radiatorki przyklejane na taśmę miedzianą . To chyba starczy do umiarkowanego kręcenia, chociaż ja kręcę trochę więcej. Wentyl w sklepie około 12 pln, radiatorki komplet 8szt. 17pln
  4. najlepiej brać pod uwagę RMS. PMPO to moc uzyskana w laboratorium tz. jest to moc chwilowa trwająca ułamek sekundy po czym ten głośnik jest do wyrzucenia bo już jest spalony
  5. mercury kob kt266aFDSX- jestem posiadaczem takiej . 2 sloty sdram i 2 sloty ddr
  6. mam nagrywarę sony CD-RW CRX210E1 od pewnego czasu nie mogę nagrać audio tz.(na jakieś 10 płyt udaje mi się wypalić może 3-4) również nie mogę nagrać płyt cd-rw. Pozostałe płytki , czyli cd-r z plikami wypalają się w miarę normalnie. Sprawa wygląda tak że Nero pokazuje nagrywanie zakończone pomyślnie , a plytka jest "pusta" , bo i tak już nic na nią nie mogę nagrać. Czy wysiadła nagrywarka???
  7. sgj - screen z 3dmarka
  8. mam dwie kości ramu 128 i 64, winda XP pokazuje tak jak jest 192. Natomiast 3dmark, aida32, sisoftsandra i inne tego typu programy pokazują że mam zajęty tylko jeden bank pamięci -128MB
  9. spróbuj tak ,po uruchomieniu XP jak już klawiatura nie działa , odłacz ją i podłącz na nowo powinna zadziałać . Jest tylko jeden problem musisz tak robić przy każdym uruchomieniu kompa :? . Miałem też taki problem , ale nie wytrzymałem nerwowo i wróciłem do PS2
  10. Też miałem taki problem , tylko że z cd-rom ( na gwarancji ) , ale jakoś nie wierzyłem że mi uznają gwarancję, więc szybka decyzja - zerwałem plomby - wysypałem resztki - przeczyściłem - i na szczęście zadziałał :) A co do lasera prawdopodobieństwo uszkodzenia jest , ale najpierw jakimś czystym pędzelkiem wyczyść napęd lasera (mechanizm który go przesuwa ) może jakaś część od płyty go blokuje.
  11. mam taki problem, na pierwszym dysku mam zainstalowany XP, drugi zapasowy dysk (samsung 3,2GB) jest z win 98, ale jest ustawiony jako slave. Ostatnio przy starcie kompa pojawił się taki problem , pokazuje się napis Verifing Pool Data i kom nie reaguje. Gdy wyjmę zapasowy , XP startuje bez problemu. Gdy wyjmę XP a, zapasowy ustawię jako master znowu jest ten problem. Próbowałem też wystartować z dyskietki i sformatować tego win98 ale komp też stoi. Czy może ktoś mi pomóc ? :cry:
  12. ile zyskam wydajności po przesiadce z GFmx 440 64 ddr 64bit na radeona 9550 128mb 128bit. Teray mam 3dmarku niecałe 4000 (to chyba trochę mało na nowe gry :? )
  13. chcę podnieść wydajność w grach . Mogę wydać około 300zł (tylko :( ) , zastanawiam się co lepiej wymienić procka czy grafikę, w grę wchodzi athlon 2200xp albo radeon 9550 128mb 128 bit i GF FX 5600XT 128mb 64 bit. A tak poza tym co lepsze Radek czy FX ?
  14. czy ktoś wie gdzie znajdę bios do tej płyty? Ze strony KOBIAN ściągnełem nowy awdflash i dwa biosy a jak chcę zrobić update to mi wyświetla że ten bios nie jest od tej płyty
  15. drzon- sukces :D dzięki za pomoc ,chodzi teraz 1330(10x133)na 1.75v jeszcze go nie katowałem to temperatura w normie 40 stopni, zobaczymy po jakimś fpp czy się zgrzeje. W AIDA 32 pokazuje że max. częstotliwość tego durona to 1500,co ty na to?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...