Jump to content

mpiachu88

Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Posts posted by mpiachu88


 1. Zamówiłem 3 sztuki:

  https://www.morele.net/be-quiet-silentwings-3-pwm-140mm-bl067-1000142/

  Zobaczymy jak temperatury będą wyglądały przy przednim i górnym panelu zamkniętym. Podobno przy 100% użycia są nadal bezgłośne. Zasilacz mam be quiet! Straight Power 11 Platinum 1000W i chłodzenie również z tej samej firmy, dlatego też zamówiłem Silent Wings 3. Powinno być względnie cicho.


 2. https://www.morele.net/be-quiet-silentwings-3-pwm-140mm-bl067-1000142/

  https://www.morele.net/noctua-nf-a14-pwm-ch-bk-s-1638203/

  Które trzy wentylatory zamówić (dwa front, jeden z tyłu obudowy)? Chciałbym, żeby zestaw był cichy, które więc wybrać i przy jakim napięciu użytkować? Jeżeli będzie za gorąco przy zamkniętym froncie górnym i przednim to zamontuję trzy wentylatory Fractal (dwa na górze i jeden na dole). Mimo wszystko mam nadzieję, że to nie będzie wymagane.


 3. Witam serdecznie,

  kupiłem obudowę Fractal Design Define 7 i zastanawiam się jak najlepiej i czym ją schłodzić wraz ze wszystkimi komponentami. Mam dwa pomysły:

  1) NZXT Kraken X62 v2 na froncie obudowy z wentylatorami push and pull

  (Jakie dwa wentylatory najlepiej dokupić? NZXT na PWM? Czy mogą zostać Fractale z obudowy?), w tym przypadku tylny wentylator wydmuchujący powietrze chciałbym zamontować możliwie jak najmocniejszy (byłby tylko jeden), a na dole obudowy mógłbym dołożyć jeszcze jeden dmuchający na kartę graficzną

  2) Wszystkie wentylatory seryjne, a chłodzenie powietrzne Noctua NHD15 w wersji czarnej lub Dark Rock Pro 4.

  Problem w tym, że u mnie górny panel będzie zamknięty i front również (w przypadku gorących dni i mocnego użycia procesora front bym otwierał). Znalazłem pomocny temat:

  https://forum.pclab.pl/topic/1257438-Zabudowany-przód-obudowy-a-montaż-chłodnicy-AIO-na-froncie/

  Aha i jeszcze napiszę, co dokładnie ma być chłodzone , a więc RYZEN 3900X, MSI MEG X570 ACE, MSI Geforce RTX 2080 Super Gaming X Trio. Z góry bardzo dziękuje za wszelką pomoc.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.