Skocz do zawartości

chris22

Użytkownik
  • Postów

    5
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia chris22

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputacja

  1. Też mam ten plik, ale oryginalny bios zajmuje okożo 500kB. Szukam go już długo i do tej pory nie znalazlem, może jest jakiś program, który wyciąga plik biosu z firmware znajdującego się na stronie HP (9300_10c.exe)?
  2. Nie ma tego pliku nigdzie (9300_10c.bin) jak ktoś go znajdzie to oddam mu należyty ukłon. Znalazlem jeden link ale plik zajmował jakieś 40 kB to "troszkę" za mało jak na bios. :?
  3. Jaką kartę graficzną polecacasz w granicach 500 zł. ?
  4. Potrzebuje pliku 9300_10c.bin, poniewaz plik 9300_10c.exe aby sie zainstalowal potrzebuje jakiegos softu z plyty, a ja kupujac ta nagrywarke nie dostalem zadnego do niej softu. Wiec nie moge uaktualnic w ten sposob. Jedyna szansa to recznie dokonac aktualizacji biosu a do tego potrzebuje plik 9300_10c.bin
  5. Potrzebuje biosu do nagrywarki HP9300+, a konkretnie pliku 9300_10c.bin :?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...