Skocz do zawartości
_Vip_

kto ma Ti(y)tan'a ?

Rekomendowane odpowiedzi

ja to mam na drugim kompie.......i szczerze mowic nie przypadl mi do gustu .... niestety to Titan ktory sie poprawil ostatnio ale dalej o krok w tyl z jakoscia...kiepski klips na proca (mi nawet jadra nie dotykal bo sie na gabkach oparl!!!!) poza tym dosyc cienkie osiagi jak na wentyla 8na8 moze to wina dosc grubych zeberek radiatora? poza tym uwazaj z nim bo jest dosc duzy i mozna se kondensatory uszkodzic.... ja jednak polecam albo WC a jak nie masz kasy/odwagi :P to kup/namow babcie/wujka na volcano 7+ -zajebioza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny bo niedrogi nic pozatym - gdyby był troche wyższy moze by było coś bo jak bo pściłem to piwietrze zamiast spływac z boku to wylatoywało górą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze w sumie jest ok, mialem go na 2 dni od kumpla. Na voolcano 6 cu+ @5800 rpm (halas) temp mialem o 1-2 stopnie wyzsza a i tak mimo skrecenia obrotow voolcano byl glosniejszy. A co do zapiecia Titana to niemialem zadnych problamow z przyleganiem proca a sciagalem i zakladalem go pare razy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takiego titana i dla mnie bardzo odpowiada. Pracuje na duronie 850@1035 (138x7.5) płyta shuttle ak 31 i temperatura jest max 39C a w spoczynku 34C. wcześniej miałem tez titana ale tego jeszcze mniejszego to temp była w granicach 39-46C. musze dodac ze to było z uchylona obudową. co do głośności to w porównaniu ze starym to jest o wiele lepiej. ale przy zamknietej obudowie to da sie wytrzymac ja miałem komputer przy samym monitorze i z otwartą obudową to przy duzym titanie tez sie dało wytrzymac ( nie zeby było bardzo głośno) jak zamykam obudowe to jest całkiem spoko. Tak wiec generalnie to ten cooler jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coz.. mam tego titana i temp na duronie 1000 (nie krecony) jest w spoczynku lub przy spokojnej pracy i przy zamknietej i uszczelnionej korkiem obudowie 37-38. Po ostrym katowaniem cpu toastem udalo sie dojsc do 44. Wcale sie jest super cichy, ale za to masz paste termoprzewodzaca z nim :) Aha.. ja za nowke dalem chyba 40, wiec kupowanie na allegro za 38 nie jest chyba super pomyslem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry cooler najlepszy stosunek wydajnosc/cena!. ichy i wydajny bawilem sie nim u mohjego Onkela D1000 mial ponizej 40C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No watpie... TB sie znacznie bardziej grzeja od xp i duronow (na ktorych testowalem)... chociaz teraz przy moim duronie 1000@1120 (hehe) jest temp max po 6 godzinnych testach (stability, itd) 41 stopni... ale na tb moze byc za slaby... szczegonie przy zamknietej obudowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...