Skocz do zawartości
jul23

Zakupy pomóżcie mi wybrać.(grafika)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien mały problem posiadam gf ti4200 z bloody monster apollographics kiedyś gdzieś na forum opisałem ją, coś mi się dzieje w 3dmark2003 gdy ta babeczka wchodzi do ogrów wywala mi się czasami jednak test przejdzie, w grach takich jak nfs underground po jakims czasie wywala mi z gry pojawiaja sie kwadraciki na ekranie i zwis. Kiedys mialem sprzedać karte ale sie nie udało teraz jest lekko wadliwa ale kumpel kótóremu pozyczylem ją nie narzeka w to co on gra chodzi pieknię nawet dosyć nowe gry tylko jakoś te w które ja gram siadają. Oferuje mi on 300zł za nią nie wiem czy się zgodzić pomóżcie.

 

A jak chodzi o zakup to myśle że te 300 zł może dorzuce z 80zl moze jeszce pare drobnych chciałbym kupić jakąś Titanium ale nie wiem jaką w fx nie wierze za bardzo ale najważniejsze ma być taka jak moja lub lepsza gorszej nie chcę, myśle o zakupie jakiegoś Ti z gainwarda czy będzie mnie stać na 4800 albo coś pomózcie sam sobie nie radze i nie wiem co jesze produkują. dzieki od razu za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm zasmuce Cie ale niestety nie produkują już GeForce 4Ti... Możesz poszukać na allegro nowych sztuk lub w Komputroniku (ostatnio była seria GS 4Ti4200) z gwarancją :!: :!: :!: W śmiecie FXy sie nie pakuj ja byłem posiadaczem Leadteka Ti 4200 ale zepsuł sie i dostałem to ciach!o z podpisu... Zadowolony jestem bo mam gwarke na 2 latka a znając mój talent karta tego nie przeżyje. To tak off topic... Szukaj kart Gainwarda lub Leadteka ale tylko na gwarancji :!: Nie pakuj sie w uzywki z drugiej ręki one nie yją za długo... poszukiwania proponuje zacząć na allegro :wink: I powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ochodzi o o/c to ja osobiście się boję bo wtedy traci się gwarancje raczej więc ja się tym nie bawie już parę razy miałem okazję coś zepsuć tak jak mojego gf ti właśnie, hehe . gecube'a 9550XT czy ta karta bez podkręcania jest mniej więcej równa tym ti4200 czy może lepsza raczej chodzi mi o gry typu nfsu colin inne samochodówki fpp itd. W stare raczej się nie bawie już chyba że samochodziki hehe. Narazie czekam na dalsze propozycje też ale dzieki za pomoc, jakakolwiek by nie była każda się przyda.

ps. w 3dmarku2001 mialem koło 10000 pkt w 2003 ne pamietam chyba ponad 1,5 tysiaka jeżeli dobrze kojarze teraz już nie przechodzi tych testów w 2003 2001 jeszczee działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gecube 9550XT nawet bez o/c bedzie dorownywal temu 4ti :wink:

Osobiscie to nie wiem czemu sie boisz krecic :? jak sie grafa uwali to nie tracisz gwarancji, dajesz na gware i tyle i mowisz ze sie popsula :lol:

Uszkodzenia kart w wyniku o/c sa rzadkim zjawiskiem jezeli oczywiscie robi sie to z glowa :twisted: Krecenie jest nie do wykrycia jezeli robisz to softem bez edycji biosu :wink:

IMHO do 400zl nie ma lepszej karty w sklepach :wink: pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...