Skocz do zawartości
gorgot

XpertVision 9800SE problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witma nie znalazłem osoby na tym forum ktora miala by podobny problem , moze kiepsko szukam .Problem polega na tym ze po odblokowaniu potoków czy to omegą czy dna i odpaleniu 3dmarka03 mam czarny ekran potem albo wyje z testu przez ESC i nie działają stery od karty xpprzechodzi na direct3d albo pojawia mi sie info VPU recorder zresetował .... jak wyłącze tą opcje komp ma totalnego zwiecha.spotkał się ktoś z czymś takim ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podaj reszte konfiguracji i napisz czy w grach typu doom3 hl2 farcry tez sie dzieje to samo...

co miales przed tym radeonem...czy usunales poprzednie sterowniki driver cleaner-em lub czyms w tym stylu....jaka masz zasilke ...nikt tu nie ma patentu wrozki.....ja mialem kiedys taka sytuacje ze przy uruchomieniu 3dmarka zresetowalo mi komputer...okazalo sie ze niedokladnie podpialem kabel zasilajacy do grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisze yoshi_tom:moze zasilacz to jakies badziewie, ktore ma 350W tylkoz nazwy (np Codegen 400W tak faktycznie ma 300W mocy)...drugie...wczesniej miales Rive...usunales sterowniki po niej ?...np driver cleanerem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czystą winde stery omegi teraz mam ,odpaliłem 3dmarka i co ciekawe w demku widac jak sie laduje ale potem juz nie widac prawie nic , ale za to w testach okazalo sie ze udalo mu sie przed wylozeniem kartyu wyświetlić ładny fragmęt szachownicy cała reszta była czarna , mam zainstalowany monitor napięcia i napięciowo zasilacz wyrabia, moim zdaniem potoki są zwalone na cacy mam jednak obawe ze te 4 które zostały tez nie działają za świetnie , jesli ma ktoś odrębną teorję na ten temat chętnie posłucham

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to nie jest wina zasilacza, mialem taki sam problem z radeonem 9500np. Po softmodzie na pro mialem identyczne objawy jak ty. Zasilacz w moim przypadku to ModeCom 350W BDP-CWT czyli calkiem dobry. Najprawdopodobniej dodatkowe potoki sa skopane, przynajmniej taka odpowiedz uzyskalem na tweaku. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witma nie znalazłem osoby na tym forum ktora miala by podobny problem , moze kiepsko szukam .Problem polega na tym ze po odblokowaniu potoków czy to omegą czy dna i odpaleniu 3dmarka03 mam czarny ekran potem albo wyje z testu przez ESC i nie działają stery od karty xpprzechodzi na direct3d albo pojawia mi sie info VPU recorder zresetował .... jak wyłącze tą opcje komp ma totalnego zwiecha.spotkał się ktoś z czymś takim ?

1150110[/snapback]

 

Nie upatrywał bym winy w zasiłce, po prostu masz uszkodzony któryś z 4 nie odblokowanych potoków i karta nie działa. Nigdzie nie pisze, że one muszą sie modować i nie jest tu napewno winny zasilacz, PO prostu masz pecha i trafiiłeś na niemodowalny egzemplarz ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...