Skocz do zawartości
Sid

Słuchawki "douchuf" czyli douszne ;]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Tak sobie rano leze i słysze: "Kacper, wstawaj do szkoły" :D No to się podnosze z łóżka - pyk i jeden kabelek od słuchawek sie urwał (Creative, designed for MuVo). No i mam pytanie: co kupić? Bo nie chciałbym wydać 10zł za jakąś kupe co piszcześ będzie ;) Oczywiście nie mam tu na myśli bardzo drogich - mam nadzieje do 50zł sie wyrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W międzyczasie aż Wy mi doradzicie to ja może zapodam propozycją. Co myślicie o tych(philipsa bo zauwazylem ze duzo tansze od np. sony):

Zwykłe

Takie już "insze" (btw. kształt mi się nie podoba :D) ;]

 

Mogą być również dobrze z jednym przewodem i asymetryczne(jak te Creativki), nawet bym je wolał ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu bedzie ze jestem fanem panasonica/technicsa :|

 

http://panasonic.pl/oferta.php?prod=364

Mam podobne(czarne), i dobrze sie spisuja (dobrze czyt. 0 trzaskow, czysty dzwiek, bas jak z dobrego Suba i nie znieksztalca reszty pasma, dobrze sie "kleja" do uszu, sa tanie, i wogole).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu bedzie ze jestem fanem panasonica/technicsa :|

Dzięki Ty fanie technicsa i panasonica :P [joke]

 

Hmmm te philipsa za pierwsze co zapodałem chyba odpadną bo jak już mam kase dać to odzaluje te 10zł wiecej i np te:

SBCHE261/00 gdzieś widziałem za 29zł o tutaj

lub

SBCHE250/00 chyba beda w podobnej cenie co te wyzej

 

te panasonici też niczego sobie ale troszke drogawe - 39zł...

 

[EDIT]

jutro jade kupić te Panasonic'i - dzięki MareCek ;) A jak nie kupie to przez neta za 54zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turtles5: Może nie że drogie :P Ale "drogie" bo chce kupić tanie :D Czy jakoś tak :D

 

Byłem w sklepach i nie było tych panasonica ;( byly albo inne modele... i w dodatku np. panasonica magnes zwykly, po prostu najzwyklejsze za 49 :D Jak zobaczylem cene to plum ;) A jednak znów skorzystam z dobrodziejstw neta - za 49 z dostawą pod samą wycieraczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turtles5: Może nie że drogie :P Ale "drogie" bo chce kupić tanie :D Czy jakoś tak :D

 

Byłem w sklepach i nie było tych panasonica ;( byly albo inne modele... i w dodatku np. panasonica magnes zwykly, po prostu najzwyklejsze za 49 :D Jak zobaczylem cene to plum ;) A jednak znów skorzystam z dobrodziejstw neta - za 49 z dostawą pod samą wycieraczke ;) @turtles5: Może nie że drogie :P Ale "drogie" bo chce kupić tanie :D Czy jakoś tak :D

 

Byłem w sklepach i nie było tych panasonica ;( byly albo inne modele... i w dodatku np. panasonica magnes zwykly, po prostu najzwyklejsze za 49 :D Jak zobaczylem cene to plum ;) A jednak znów skorzystam z dobrodziejstw neta - za 49 z dostawą pod samą wycieraczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@turtles5: Może nie że drogie :P Ale "drogie" bo chce kupić tanie :D Czy jakoś tak :D

 

Byłem w sklepach i nie było tych panasonica ;( byly albo inne modele... i w dodatku np. panasonica magnes zwykly, po prostu najzwyklejsze za 49 :D Jak zobaczylem cene to plum ;) A jednak znów skorzystam z dobrodziejstw neta - za 49 z dostawą pod samą wycieraczke ;) @turtles5: Może nie że drogie :P Ale "drogie" bo chce kupić tanie :D Czy jakoś tak :D

 

Byłem w sklepach i nie było tych panasonica ;( byly albo inne modele... i w dodatku np. panasonica magnes zwykly, po prostu najzwyklejsze za 49 :D Jak zobaczylem cene to plum ;) A jednak znów skorzystam z dobrodziejstw neta - za 49 z dostawą pod samą wycieraczke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez mam muvo i pierwsza rzecza jaka zrobilem po kupnie to poszedlem i kupilem dobre sluchawki

jedynym slysznym wyborem jest ... wczesniej wspomniany sennheiser serii mx

polecam 450 (mam i sobie baardzo chwale :] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc: przepraszam za tego "triple-posta" ale tak jak działa mi net dzisiaj + 'serwer chwilowo nie moze obsluzyc Twojego połączenia' + refresh czyli czuje sie usprawiedliwiony ;)

 

Poszło zamówienie na te Panasonic'i - gdzieś we wtorek powiem jaka jakość będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym zrobił tak.. wyjął malutki srubokrecic.. otworzył słuchawki.. przylutował przewody... cieszył się dalej dzwiekiem :]

 

przecierzs nie bede wyrzucał samochodu jak mi sie koło przebije :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...