Skocz do zawartości
termik

AMD Barton 2500+ i seria - help:P

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Szukałem szukałem i jest tyle ze tak powiem nawalone tego z drut modem i wogole ze godzine spedzilem na czytaniu bezsensownych postow.... i dalej nic niewiem.

 

wracajac do sprawy posiadam Amd athlon barton 2500+ z oznaczeniami AQHA 0409BPMW ( sa jeszcze takie oznaczenia Axda25000dkv4d i t845427b40628)

i teraz pytanie czy mozna jakos mnoznik odblokowac?? czy nieda sie??

prosze o jakies wskazowki bo zgubiłem sie w setkach postow i tematow strasznie zasmieconych (archiwum)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

az godzine poswieciles woooow.

 

nie da sie odblokowac.

 

jezeli masz mobo nie na nf2 (jakis sis albo via) to mozesz przeprobic na mobile i zmieniac spod windy mnoznik.

 

pozatym jak juz nam przepisujesz serie procka to wzialbys sie i postaral, dam sobie kapcia ukrasc ze nie masz serii "AQHA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AQYHA :P y gdzies wcielo mi:)

 

hmm no niestety mam nf2 400 ultra

ale ponocc jakies z 40 tygodnia mialy odblokowany??? jak to sprawdzic w kodzie??

czy aby napewno nieda sie odblokowac np robiac laczenia na mostkach a potem drut mod????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zabieram sie za drutmoda w takim bac razie :) sproboje na 12x ustawic go ciekawe czy polezie na tyle:)

Culmen i tomall0 - napiszczie moze na jakich mnoznikach max macie i jakich napieciach i jakie fsb- oczywiscie stabilne ustawienia :)

 

Umnie jak narazie jest na 200 fsb i wiecej niechce isc mimo iz pamieci Ocz platinium (dual) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

 

No i chyba jest zablokowany :(

 

Zrobilem wg schematu z http://www.ocinside.de/go_d.html?/html/wor...d_pinmod_d.html

w lewym gornym rogu zmienilem na Oberseite sockel w drugim oknie dalem amd barton w trzecim dalem na brak vcore w czwartym 6,00 x systembus (12xFSB) i w piatym bez fsb i połączyłem tak otwory w sockecie uzywajac miedzianego drucika z kabla ( zylki takiej cieńkiej ) dobrze weszły w otwory - komp wstal bez problemu ale dalej na mnozniku x11, mowie moze w biosie zmienie na x12 - nic niedalo ciagle to samo.

 

Ma ktos jakis pomysły ?? pomozcie cos kochani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

termik

jescze niestety nie przetestowalem tego proca na maxa> padniete mobo mam. jade narazie na mnoznik 22x105 czyli ponad 2300mhz na 1.45v testowalem prime przez 30 min 2640Mhz na 1.63v real

a max w windzie widzialem 2871MHz na 1.825v real. Tak tylko ja mam proca z selekcji od rapra!! Jak dostane w koncu DFI Infinity w ten poniedzialek bede mogl o nim cos wiecej powiedziec.

Ps.

na zablokowanych procach nawet drut modem nie zmienisz mnoznika. tez kiedys sie staralem i nic z tego nie wyszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...