Skocz do zawartości
Zbys-baunS

DVD z komputera na telewizor.

Rekomendowane odpowiedzi

Chcem se qpić odtwarzacz DVD, głościki Creativa, i nową karte dzwiękową, czy potrzebuje karty telewizyjnej do oglądania filmów DVD z komputera na telewizorze? Jakiegoś dodatkowego oprogramowania?

 

Jeśli tak to prosił bym linki do konkretnych modeli które polecacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz kupic dvd do kompa i puszczac filmy na tv? dobrze zrozumialem?

jesli tak to nie mosisz miec karty telewizyjnej, jesli twoja grafika posiada wyjscie s-video to podlanczas je z wejsciem s-video w TV i po klopocie, do odtwarzania filmow dvd na komputerze mozesz uzyc np. programu poverdvd od cyberlinka lub jakiegos innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila - Już to dawno zrobiłem!

smoli - Wczesniej próbowałem na starszej wersji TVTool'a i nie działało naszczescie najnowsza pomogła. :D

 

Teraz mam następny problem na ekranie sa widoczne lekkie zakłucenia, takie przewijajace sie, skośne, szarawe linie... miał ktoś takie coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nic nie skoryguje bo to sa zaklucenia :) Do czego poodlaczyles kabel? s-video czy przez cincza? sam robiles kabel? jak z jakoscia wykonania? uzyles ekranowanego kabla euro? o jakiej dlugosc? Na poczatek sproboj owinac wtyczki folia aluminiowa w celu ich ekranowani.. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie mam 1,5m kabelek od karty kabelek, ale qpiłem se 4,5m poządnego kabla i dobre końcówki. Wtyczke EURO mam przerobiona dobrze, przez osobe która zajmuje sie tym zawodowo, wykonanie wygląda na solidne(chodziłem troche do szkoły elektronicznej, ale wyleciałem).

 

Na innym TV(SAMSUNG) obraz jest idealny, ale nie jest to wina TV(CURTIS) bo kamera i konsola działaja perfekcyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...