Skocz do zawartości
CiCi

Problem z Aureal Vortex na chipie AU8820

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte muzyczna taka jak w temacie i w niektorych nowych grach (GTA3, warcraft3, Mafia) wiesza mi sie glos. W readme w GTA3 znalazlem cos takiego :

Aureal sound cards:

We have noticed a lot of crashing problems reported with Aureal sound  

cards. This manufacturer has ceased trading and is not issuing new  

drivers. We have had many problems with supporting Aureal cards in the  

past, and with currently existing drivers these cannot be cured -  

though trying non-Aureal Sound Providers may prove to be more  

successful than the native Aureal Provider. (i.e. Software, MSS Fast,  

RSX, Direct Sound Hardware, Direct Sound Software).

Jak ktos mial podobny problem to prosilbym o pomoc. Instalowalem juz mase sterownikow do swojej karty i zawsze bylo to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozatym z tego co wiem nie jest wspomagana przez XP windowsa...

jest wspierana, chociaz sterowniki pozostawiaja wiele do zyczenia,

na wspomnianym wyzej www.vortexofsound.com

mozna znalezc rozwiazan wielu problemow zwiazanych z tymi kartami(np. moj vortex advantage wieszal sie w winxp na abit kt7a)

dobranoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to w duzej mierze zalezy od plyty glownej (ja mam na kt333 i moj diamond dziala bardzo dobrze w gta3 i w3 >>plyta msi<<) bo kumpel ma ecs na kt266 (bez A) i ma problemy z ww grami - po za tym chcialem dodac ze ta karta ma genialna jakosc dzwieku - chodzi mi o muzyke w mp 320kbps albo wav (sb live niech sie schowa) - jezeli ktos szuka karty o super jakosci dzwieku 2d i nie wymaga wiele od gierek to to jest karta dla niego (mialem herkulesa, sb live, audigy ktore sprzedalem i za 50zł kupilem diamond sonic impact s90)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamien

jw

esli uzywasz winampa (tylko nie 3.0) to sciag sobie plugin do winampa wlaczajacy a3d zarabisty dzwiek

a propos dziala wam dziek eax w jedi knight outcast bo mi nic sie nie dzieje jak to wlacze nie wlaczaja sie tylne glosniki (wiem ze w pachu do gry pisze ze nie uzywac vortexa dla tego patcha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...