Skocz do zawartości
liquidboy

Samsung 710T - problem?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Po zakupie monitorka z tematu wszystko jest ok po za tym, że gdy przesuwam okienko gadu czy przewijam tekst - czcionka ma tendencje do pogrubiania się (śmużenia?) i obraz tak jakby lekko drżał albo mi się wydaje. W grach żadnego efektu smużenia nie zauważyłem. Czy może ktos się spotkał z czymś podobnym, może to jest normalne (choć troche wkurzające)? Kabel DVI i rozdziałka 1280x1024@75hz Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć ze nie dużo daje zmiana jakichkolwiek ustawien wygładzania czcionek, inne odświeżanie tesh nic nie zmienia. Może na mojej matrycy ten efekt jest bardzo widoczny a na innych nie, jestem ciekaw jak innym przeszkadza smużenie czcionki. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy ludzie gadacie???

 

Niewiem... Czy każdy poprostu kupił jeden monitor dla siebie i już jest wielki znachor i moze go polecic? Czy jest osoba, która poprostu siedzi w monitorach i przez jej ręce przeleciało z 10 LCD a przynajmniej 4ry?

 

Gościly u mnie dwa monitory przez ostatnie 2 dni...

 

Philips 170S i Samsung 710T.

 

Samsung ma lepszą jakośc wyswietlanego obrazu, ostry, bardziej krystaliczny, ale co z tego? No własnie NIC z tego. Na philipsie moglem pracowac 10godzin i jak odeszlem to nieczulem w ogole siedzenia przed kompem jak bylo to w CRT, jednak na samsungu oczy bolą po kilku minutach! (poloczenie cyfrowe DVI)! Inną sprawą jest to że philips ladnie przeglądal stronki itd. zaś samsung ten smuzy ze az migocze obraz! Przeglądam WWW z tabelami i miga caly ekran, nawet gdy przesówam wolno kursor to migocze on!

 

Na philipsie tak niebylo...

 

Trace wiare w dobre monitory LCD!

 

Jesli ktos potrafi temu zaprzeczyc to prosze bardzo!

Ja jestem otwarty bo nieche wymieniac monitora co 3 dni!!!

Będe naprawde wdzięczny, jesli dostane porade od osoby ktora sie naprawde zna, a nie ze wydaje jej sie ze sie zna!

 

Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...