Skocz do zawartości
dzieciol4

Podejrzane ceny na pamieci hynix ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hynixy domyslnie maja CL3. Kupiłem dzisiaj wlasnie 1x512 pc3200 hynix (J-D43) w arescie za 299pln wkladam do kompa i ........[gluteus maximus] blada! Nawet bios sie nie odpala, czarny ekran i komp piszczy jakby nadawal alfabetem morse'a (z tym ze same dlugie sygnały). Próbowałem w innych slotach i to samo. A stare pamieci Vdata śmigają mi bez problemów. Co to może być??? Tak mysle że to może płyta ma jakis konflikt z tymi pamiątkami- sprawdzałem u kumpla te hynixy to mu chodzą....., ale on ma intela wiec roznie moze byc.HELP!!!

Mój konfig:

Athlon 1.8, asus A7v600-X,

1x512 no name (Vdata)

Ati radeon gigabyte 9000

Codegen 300W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

domyślnie CAS Latency=3Musicie się przyzwyczajac że ceny pamięci idą w dół. Kiedyś tak było z 128MB, później 256, a teraz moduły 512 zeszły poniżej 300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to czy tanie czy nie ...

 

chwalić sie tu wynikami @

 

 

twiny kiedyś wymiatały a teraz sie wcale nie małpują ... może te tanie hynixy (239 / 250plm :o) to też jakieś z odzysku ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wadim zamówiłes u nich te pamięci ? za 249zl ?

Jesli bedziesz je miał to napisz jak smigaja i jak z OC

niestety oni prowadza wysyłki tylko we wtorki i czwartki

 

do ceny 249zł musialem doliczyc 35 zł za pobraniem firma kurierską

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na Allegro za 295 zł... hmmm nawet nie zauwazylem tych za 250 :/

 

Ale spoko na razie chodzą dopiero co do kompa wlozylem ale 2 x 512 MB jednak kopa konkretnego daje :D

spoko kupiłes u GUTEXA??? ja wlasnie tam kupiłem :) jutro powinny dojsc. ZObaczymy :) Jak bedzie dobrze to jeszcze zamowie w neobit tylko ciekawi mnie wlasnie czy to nie jakis przekret z ich forima i pytam czy ktos u nich juz kupował?? az załoze topick zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem na Allegro za 295 zł... hmmm nawet nie zauwazylem tych za 250 :/

 

Ale spoko na razie chodzą dopiero co do kompa wlozylem ale 2 x 512 MB jednak kopa konkretnego daje :D

spoko kupiłes u GUTEXA??? ja wlasnie tam kupiłem :) jutro powinny dojsc. ZObaczymy :) Jak bedzie dobrze to jeszcze zamowie w neobit tylko ciekawi mnie wlasnie czy to nie jakis przekret z ich forima i pytam czy ktos u nich juz kupował?? az załoze topick zobaczymy :)
No u gutexa :D Ale kurde... spodziewałem sie czegoś lepszego... chodzi max na 440 Mhz :/ Może jakieś felerne egzemplarze... albo Dual ? Alebo mało prąda ? :D Ale ogolnie to jestem zadowolony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEhe spoko tylko na 220 Mhz ? hehe dla mnie to wysoko :) nie moge fsb 200 pzerkoczyc na tym asrocku :( ale mi potrzeba dobrych pamieci ktore na fsb 333 beda miały włacozny tryb performance i timmingi 2-2-2-6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzcie śmiało z noebit , jestem ze Śremu i ten sklep naprawdę istnieje , może nie ma kilkuletniej tradycji (bo ma kilka miesięcy) , ale obsługa miła i nigdy nie miałem problemów. to się porobiło ostatnio z tymi hynixami , brałem kilka miesięcy temu z arestu za 360zł. i wydawało mi sie że tanio a teraz...... szok i to w mojej zapyziałej mieścinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,do sremu to ja tez mam niedaleko(okolo 40km) a ze mam rodzinke to nawet bym mogl sie tam "po drodze" udac :)

Jednak wbrew wam i waszym opinia pozostane przy zakupie kingstonow 512 cl2,5 400,ktore pojda tak jak chce(2-2-2-6 166fsb)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...