Skocz do zawartości
piotr19772

LCD Iiyama ProLite E434S-B 17 cali czy warto kupić ?????????

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie czy jest coś lepszego od tego monitora w tej cenie czy ten model jest

dobry jeśli chodzi o jakość obrazu oraz inne dane bo napewno będzie lepszy od mojego 6 letniego 15 calowego monitora Belinea 10 50 46????

Używam monitora czasmi do grania ale i lubie pograć dłużej :mrgreen: ale wiecej czasu spędzam w necie oraz edycja word i excel ;)

 

Link w komputroniku w/w monitora LCD

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=14006

 

Czekam na porady wskazówki ;) :mrgreen:

 

Dzięki z góry za odpowiedź :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem przedwczoraj iiyame 435S i powiem, jak masz brac 17 od iiyamy to tylko ta. czas reakcji 10ms. obraz jak zyletka - ostry tekst, kolory odwzorowane lepiej niz na mojej starej 'profesjonalnej' 19" belinei 106060. dwa wejscia. nie widzialem zeby cos zmuzylo w demkach czy filmach, jedynie tekst sie robi 'grubszy' przy przewijaniu, ale niektore monitory maja tak ze nie mozna go w ogole odczytac :P

Roznica w cenie nie jest tak duza zeby nie moc dac troche wiecej, a masz najlepszy wypas wsrod monitorow 17".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Iiyama E431S ? :)

Tylko ze pytałem sie w paru sklepach o E435 to nie było jej i twierdzili ze nie mieli jeszcze wcale, czy to możliwe ? i co sądzisz o E431S ? :)

a Iiyama E431S ? :)

Tylko ze pytałem sie w paru sklepach o E435 to nie było jej i twierdzili ze nie mieli jeszcze wcale, czy to możliwe ? i co sądzisz o E431S ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam E431S - jak dla mnie świetny (chociaż nie mam zupelnego porownania z innymi LCD). Porównując paramtery i warunki gwarancji (monitor podlega naprawie mając nawet 1% zlych pikseli) to tylko i wyłącznie Iiyama (a model to już sam musisz sobie dobrac wg ceny)! Polecam z DVI (wg obraz jest lepszy niz na analogowym D-Sub).

 

ps. mialem jeszcze kupic Nec zamiast tej Iiyama, ale ogolnie nic zlego powiedziec nie moge.

ps. 2. filmy i gry normalnie się oglada, nie widac smuzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a od kiedy go uzywasz ? , i orientujesz sie moze od kiedy była możlliwośc zakupu tego modelu ?? :)

Ale raczej bede sie na niego decydował, a co sadzisz o Belinea 101920

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8623 bo widze ze moge też kupić 19 w podobnej cenie. Tylko jestem świadomy tego ze bedzie zmużenie dośc widoczne (25ms). Tylko czy cena nie jest podejrzanie niska, mimo ze parametry ma w miarę zadowalające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E431S uzywam od wrzesnia tego roku. Co do 19 to parametry znacznie odpiegają (czas reakcji 25ms mowi sam za siebie, ja mam <16ms). Jestem zadowolony. Szczegolnie idealny obraz uzyskuje sie (i wogole efekt tego monitora widac) przy rozdzielczosci 1280x1024 (jednak boje sie, ze nadwyrezam oczy no i do tego sam nie korzystam z kompa) wiec pozostalem przy 1024x768. Co do 19 to raczej to bedzie bajer niz pozytek, bo przy 25ms wielkich mozliwosci dynamiki obrazu nie uzyskasz (smuzenie!!) - jedynie co, to efekt wielkosci (19 cali to rozdzialke 1600x1200 bym dowalił :D)

Twoj wybor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...