Skocz do zawartości
Narhir

AMD 64 3200 bOx - TraktoR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nie wiem jak to nazwac :P wczoraj dolecial domnie komp wszystko niby ladne pieknie ale chodzi jak traktor...

 

Abit av8 939 ( jak czegos nie pomotalem )

Athlon AMD 64 3200 box

saphire radeon 9800 pro 128 mb na szynie 256 bit

dysk baraqda 200 gb...

512 ddr geil 2.5

 

mam pytanie czym to jest spowodowane ?;/ co dopiero komp kupiony a tu taka szopka :-) moze jakis soft.. leprzy trza zaisntalowac albo wiatrak wymienic ? ( moj stary komp byl o wiele starszy tak o 4 lata i o wiele cichszy O_O )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję nacisnąć taki przycisk na obudowie, albo wyciągnąć wtyczkę z gniazdka, to z pewnością wyciszy kompa.

 

Przecież to jest logiczne że jak komp chodzi jak traktor, to wentyle są głośne.

Najważniejsze: jaka zasiłka? pewnie jakiś megabajt, i wiatrak w niej sobie flaki wypruwa żeby się nie zapaliła.

Zaglądałeś wogóle do obudowy? Jakiś kabelek nie zawadza czasem o wentyl? Jak to boxowy cooler to pomyśl o jakimś pentagramie albo zallmanie jak przy kasie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasilka: Chieftec HPC-360-302 DF 360W BOX

 

co do twojego pierwszego akapitu... to troche " manners " ok ?

po drugie nie dla kazdego to jest logiczne jezeli o tym nie wie wiec logiczne to dla niego byc nie moze logiczne by mogly byc glosniki w kompie ze taki dzwiek wydaja :-) ale nie to ze wiatraczek :PPPP przy kasie niezbyt teraz jestem ale ciekawostka

 

zlukalem sterowniki plytki.. ii .. zonk O_o

 

program sie nazywa Abit u Guru ;p

a dokladniej podprogramik OCGuru

czyli chyba over clocking ? ja jestme leszcze to sie pytam i prosze mnie za to nie jechac :-)

 

wiec sa tam takie przyciski..

Turbo

Normal

i Quiet

dalem na Quiet.. i jest git jest mozliwosc np po wymienieniu wiatraka prockowego ( tak to sie mowi ? -.- )

zeby na turbo dzialalo tak jak na quaiet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

nie obrażać mi tu MegaBajta- błe mój jest cichutki a jego największą zaletą jest to, że jeszcze działa :D

Ni używaj ustawień automatycznych z oc-guru, bo lepiej samemu stworzyć własne- user1,2,3.

Wymień wentyl na procu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...