Skocz do zawartości
maku2

P4V8X-X - update BIOS-u kontrolera SATA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam taki problem. Posiadam komputer z płytą główną P4V8X-X, która jest na chipsecie VIA P4X533 + VIA VT8237, i mam taki problem. Nagminie bliko co miesiac, dwa na wywala sie rejestr windowsa 2000. Dzownilem do ASUS-a, i powiedzieli mi, ze trzeba zrobic update BIOS-u kontrolera SATA. I tu teraz mam do Was pytanie.

 

Czy wiecie moze, jak taka operacje sie przeprowadza, i jakie pliki sa do tego potrzebne. Pliki z samym BIOS-em juz mam, natomiast nie mam zadnych innych plikow wykonywalych, dzieki, ktorym moglbym dokonac aktualizacji.

 

Z gory dziekuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest na stronie asusa. wystarczy zaladowac najnowszego biosa i bedzie ok.

pozdrawiam

To jesli ci sie to uda, to jestes wielki. Bo BIOS do plyty glownej nie zawiera BIOS-u do kontrolera dyskow twardych. BIOS taki jest odzielnym plikiem o wielkosci 50KB. I na stronie Asusa nie ma nigdzie opisu, ani narzedzi do przeprowadzenia takiej czynnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jesli ci sie to uda, to jestes wielki. Bo BIOS do plyty glownej nie zawiera BIOS-u do kontrolera dyskow twardych. BIOS taki jest odzielnym plikiem o wielkosci 50KB. I na stronie Asusa nie ma nigdzie opisu, ani narzedzi do przeprowadzenia takiej czynnosci.

i co udało ci sie to zrobić bo też mam z tym problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...