Skocz do zawartości
smoksmok

PROBLEM Z PLYTA ABIT AV8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem po zrobieniu aktualizacji BIOSU mam na wyswietlaczy takie cyfry "6b" i nie wiem co to jest ???? Mam procka 3500 2x512 Twin-mos cl 2.5 Komp chodzi jak chce , zawisza sie i takie tam. Może zmienic na ASUSA? prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

6b oznacza że masz jakieś urządzenie PnP podłączone nieprawidłowo. Czyli sprawdź czy dyski, napędy itp są podłączone do zasilacza.

IMHO nie zmieniaj na Asusa bo Abit jest o niebo lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6b oznacza że masz jakieś urządzenie PnP podłączone nieprawidłowo. Czyli sprawdź czy dyski, napędy itp są podłączone do zasilacza.

IMHO nie zmieniaj na Asusa bo Abit jest o niebo lepszy

 

hhee widze ze abit jest lepszy :) no strasznie :) to czemu musze wyslac to na gwarancje ??? :evil: ja i qmpel musimy wyslac :) i chyba beda ASUSY :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty macie wymagające, proce też trochę prądu muszą łykać, ale w podpisach zasiłek nie widzę. Czyli co, nie ma się czym chwalić?

Pamiętam jak niedawno gość w PCP chciał kupić sobie zestaw z A64 i budę codegena z zasiłką powyższego. Goście powiedzieli że takiego zestawu mu nie złożą. Domyślacie się dlaczego czy trzeba jaśniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty macie wymagające, proce też trochę prądu muszą łykać, ale w podpisach zasiłek nie widzę. Czyli co, nie ma się czym chwalić?

Pamiętam jak niedawno gość w PCP chciał kupić sobie zestaw z A64 i budę codegena z zasiłką powyższego. Goście powiedzieli że takiego zestawu mu nie złożą. Domyślacie się dlaczego czy trzeba jaśniej?

 

hyhyh :) mam 400 watt :) i na 350 watt to samo sie dzieje :D

 

 

ale to nic płyty jada do serwisu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

a ja mam 450W i co? Jak podłącze chiefteca 360W to mam o wiele lepsze napięci. Nie naklejka z ilością Watt sie liczy tylko firma produkująca zasilacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...