Skocz do zawartości
fly-bane

problem z celeronem! strasznie sie grzeje...pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

niedawno zmontowalem komputer dla kolezanki na celeronie D 2,4GHz. i mam spory problem - juz przy starcie procesor ma blisko 60 stopni. nie wiem co moglem spitolic...

wydaje mi sie ze jest dobrze docisniety, pasta jakas tandetna co prawda, ale chyba az taki cieply i tak nie powinien byc. no chyba, ze ja jakos zle nalozylem...

z moim celeronem 2,8 nie mam problemu - startuje przy 20 stopniach a po chwili rozgrzewa sie gdzies do 30 (w idle oczywiscie) i tak zostaje.

celeron, z ktorym mam problemy jest na plyce Asrock na Intelu 865

 

moze ktos mial podobny problem, badz wie co moglem zle zrobic

 

 

bardzo prosze o szybka pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no az tak to sie chyba nie grzeja, bo mam mojego 2,8 i w idle ma kolo 28 stopni, a w stresie (prime95) nie przekracza 50. wydaje mi sie, ze juz wiem co jest grane - na prawde to nie ma takiej temperetury tylko cos z odczytem jest nie tak (termistor walniety pewnie). spotkal sie ktos z tym moze na Asrocku P4I65VG? a moze wystarczy zmienic bios'a, jak myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe te temperatury co podales sa naprawde niskie jak na CeleronaD u mnie w idle 35-38 stres 50-54.

nie widzisz roznicy miedzy 35-38, a 60 (i to tuz po starcie)... jutro oddaje plyte do reklamacji, mam nadzieje, ze mi wymienia od reki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...