Skocz do zawartości
Subon

Pamieci Kingston kvr400x64c3a/512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Posiadam 1 kosc Kingstonow kvr400x64c3a/512 czyli CL3, u mnie spokojnie one chodza na CL2,5

Timmingi: 2,5-3-3-6. Wszystko chodzi OK, bez najmniejszych zwisow. Chce kupic identyczna kosc , czyli razem bede mial 1GB. No i: Jezeli wsadze taka sama kosc to beda pracowac w dualu, ale czy bede musial od nowa wpisywac timmingi? I czy oby dwie beda chodzic OK na moich obecnych timmingach? Bo slyszalem ze te same pamieci moga sie b.roznie podkrecac, no wiec druga kosc moze juz nie chodzic na cl2,5 tak jak obecna moja 1 kosc?

 

Bez motania teraz:)- Czy moge spokojnie kupic 2 ta sama kosc i miec pewnosc ze wszystko bedzie na 100% OK?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

subon2 jak chcesz byc pewny to kup pamieci ktore przez producnta mają podane cl2.5-3-3-9.

Zalezy na jakich kociach ja mam na moselach i chodzą na cl2-3-3-8

 

Timingow nie bedziesz mosial na nowo zmieniac o ile nowa pamiec bedzie chodzila na takich ustawieniach. kolejna sprawa ze masz zle dobrane timingi zamiast 2,5-3-3-6 powinno byc raczej cl2.5-3-3-9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam płytę Asus p4s533-e Celerona 2.4 zamierzam kupić pamięć KINGSTON 512MB PC3200 KVR400X64C3

W biosie jest możliwość ustawienia taktowania pamięci 200mhz.

Gdzieś czytałem, że obsługuje specyfikacje PC3200 nieoficialnie.

Mam pytanie czy płyta obsłuży taką pamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...