Skocz do zawartości
fly-bane

MSI 865PE Neo2-p, problem z timingami

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam w biosie ustawienia CL3 (jest tylko 2 lub 2,5). w instrukcji jest napisane, ze istnije takie ustawienie. przed aktualizacja bios'a nie wiem czy bylo, bo nie spojrzlem na to. bios - najnowszy ze strony producenta.

jak to obejsc? mial ktos moze podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja mam podobny problem :D znaczy cl3 mam ale wyżej już nie a chciałem sobie potestować jaka będzie różnica wydajności między cl2 a cl4 :D ale niestety.

1179512[/snapback]

:) ja mam CL 2,5 /3 ale jak zmienie to i tak zawsze jest 2,5 :) dziwna ta płyta - mam ja od 2 dni i coraz bardziej mnie intryguje :) np. NA poprzednim asusie P4t533-c odczyt 3.3V oscylował ~3,28,33 a po zmianie płyty nagle 3,10-22 :D

 

Konfiguracja ta sama poza wieksza ilościa pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam ten sam problem co autor postu :cry: , ale z tego co wiem to taki psikus MSI i faktycznie te płyty malą tylko ustawialne cl2 i cl3. U mnie dodatkowo jak ustawię asynchro ram:cpu 4:3 to pamięci max idana 460mhz a na 5:4 śmigają nawet do 520mhz.... hmmm :mur: . Trochę żałuje tego zakupu, no ale za te pieniądze to nawet niezłe ustawienia napięć ma ta płytka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...