Skocz do zawartości
Quam

Mysz + Klawiatura [którą wybrać ?]

Rekomendowane odpowiedzi

Święta się zbliżają, za kilka dni pod choinką chciałbym znaleźć mysz i klawe :)

(raczej do grania)

 

Mam kilka propozycji które znalazłem, ale nie orientuje sie zbytnio w tej dziedzinie sprzętu :/

No i potrzebuje pomocy... mam na to 200zł czyli nie za dużo. Moją uwage zwróciły :

 

Logitech UltraX Flat + mysz UltraX optical

 

Fakt, że przewodowa mysz ale zestaw mi się podoba :)

 

Creative Desktop Wireless 8000

 

No ładna jest :)

 

ZESTAWY MIESZANE

 

Któraś z tych klawiatur + Któraś z tych myszek...

 

Klawiatura BenQ

Klawiatura BenQ - inna :P

 

Mysz BenQ (M800) srebrna

Mysz BenQ (M301) srebrno/czarna

Mysz Creative Wireless Optical Mouse 3000

(ta mi sie podoba :) )

 

Co polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysz wprawdzie mam inną , ale klawiaturke gorąco polecam ...mam ją i to istne cudo :D nie jest aż tak droga (110 zł ) idealna gdy dużo piszesz w grach też sie sprawdza , naprawde warto kupic...( no chyba , ze zalezy ci na tych wszystkich popierdółkach tzw funkcjach multimedialnych )

a co do myszki to moim zdaniem w grach lepiej sie sprawdza przewodowa ...no chyba , ze jakaś bardzo droga , ale osobiscie nie preferuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech UltraX Flat mam to klawe i jest super. Co do mych to albo Logitecha MX500 albo 510 albo razora. Ja wlasnie zamierzam kupic sobie którą z tych mych. Tylko troche sie starzy zdziwia jak im powim ze myche za 230zł sobie kupilem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...