Skocz do zawartości
rafu19

Samoczynny restart kompa...pomocy..

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie już padło, ale nie znalazłem odpowiedzi rozwiązującej mój problem.

Mam Xp Home Edition, Asrock p4vx4,ze zintegrowaną kartą dźwiękową(sterowniki C-media) procek Celereon 2.0 GHz

Gdy wyłączam Winampa, włączam lub wyłączam kartę tv, czy wyłączam jakąkolwiek grę(Nba, NFS), komputer samoczynnie się restartuje.

Nie wiem co zrobić, pomóżcie coś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzieje się tak przy uruchamianiu programu do tv jtv i to niezawsze ale czasami powoduje to restart komputera ,stało się tak po wymianie płyty głównej na inną w moim przypadku to napewno nie wina zasilacza , wszystko chodzi super oprócz tego programu, stawiam na jakiś konflikt w sprzęcie, natomiast w twoim przypadku faktycznie zapuść może jakiś prime95 niech obciąży Ci na pare godzin kompa , jeżeli sie bedzie restartował to faktycznie albo zasilacz albo może pamięć jest walnięta , jezeli masz dwie kości to sprawdz pojedynczo czy problem się powtarza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem prawie na 100%, że to wina sterowników dźwięku.Niegdyś było wszystko okej.Ale zrobiłem formata, zainstalowałem je na nowo i lipa...ciągle restarty.Szukałem jakisch innych wersji driverów pod moja płyte główną, ale nic nie ma.Więc w końcu zainstalowałem drivery dźwięku od innego Asrocka....i to podziałało na 2 dni, wszystko bylo juz w porządku.Aż do dziś......gdy Winamp stwierdził :"Bad sound driver...".Pomóżcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś działało dobrze, nagle przestało

No i wtedy własnie mówimy że "zepsuło sie".. a to co napisałeś nie jest żadnym argumentem.

 

Jeżeli stawiasz poprawnie Windows, jeżli wgrywasz sterowniki do tej płyty, potem audio (ze strony www albo z załączonego CD) a na stronie producenta lub inecie nie ma śladu po tym żeby problem mieli wszyscy - albo dużo - użytkowników tej płyty.. to zacznij kombinować że może płyta zaczeła sie psuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...