Skocz do zawartości
XPit

Zna ktoś firmę XFX robiącą karty graficzne ?

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkałem się w sklepie z kartą Gf4MX440 firmy XFX jest akurat promocja, a mój młodszy brat szuka czegoś takiego. Czy można mu ja polecić, czy to nie jest jakis śmieć, bo jak żyję to pierwszy raz słysze taką nazwę...

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się w sklepie z kartą Gf4MX440 firmy XFX jest akurat promocja, a mój młodszy brat szuka czegoś takiego. Czy można mu ja polecić, czy to nie jest jakis śmieć, bo jak żyję to pierwszy raz słysze taką nazwę...

 

pozdro

ja tez, ale o wielu innych rzeczach zapewne tez nie slyszalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się w sklepie z kartą Gf4MX440 firmy XFX jest akurat promocja, a mój młodszy brat szuka czegoś takiego. Czy można mu ja polecić, czy to nie jest jakis śmieć, bo jak żyję to pierwszy raz słysze taką nazwę...

 

pozdro

Mialem taka hihi calkiem spoko jest nawet spoko wykonana ladnie sie kreci a pamieci na mojej to byly Hynix 4ns

a dokladniej to XFX to jest czesc Firmy Pine zajmujacej sie grafikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam produktow tej firmy ale kolego z forum ma gf4ti4200 z XFX. Chwali sobia ja bardzo. Ladnie wyglada. Po produktach firmy Pine mozna sie spodziewac dobrego wykonania. Kiedys przeczytalem test karty gf3 od pine i wypadla rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam produktow tej firmy ale kolego z forum ma gf4ti4200 z XFX. Chwali sobia ja bardzo. Ladnie wyglada. Po produktach firmy Pine mozna sie spodziewac dobrego wykonania. Kiedys przeczytalem test karty gf3 od pine i wypadla rewelacyjnie.

http://www.pineusa.com/products.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...