Skocz do zawartości
gambas

Athlon 1000 (fsb200) czy Duron Morgan 1000 lub 1200

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie wypowiedzcie sie na temat ktorego procka byscie proponowali kupic.Mam plyte ABIT KT7RAID ze szyna fsb 200 i chce kupic procka ale nie wiem jakiego wybrac.

 

Pozdrowionka.

 

Prosze o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bral Athlona tylko serie sobie wybierz dobrą. Athlon ma wiecej pamieci Li i L2 ktora jest bardzo wazna. Jedna z osob tego forum tego athlona i na tym abicie wykrecila na 1427. Czyli ladnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Durona 1000 , ładnie się kręci bez problemu osiągniesz 1200 :) .

Nie polecam Durona 1200 . prawie wcale się nie kręci mój max to 1250 :(

Chyba że nie chcesz kręcić to wybierz Durona 1200. Kup sobie fajny wentylator np. TITAN D5TB ! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam d1000. tani, a w wydajnosci rowny athlonowi 1000, bo ma nowsza technologie...

 

Czy d1000 ma pracowac na 1,75V ??? Na 100% ?? Bo jak dalem na plycie default to mi ustawil 1,80??? Prosze o szybka odpowiedz kogos, kto sie na tym zna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm odczyt mam z pcalerta spod windozy.. ale jak mowisz, ze 1,75 to recznie ustawie tyle w biosie... w kazdym razie dzieki... ciekawe moze nawet tempratura w dol pojdzie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mam msi :) coz.. ten nowy bios chyba bedzie potrzebny ;) A co do 1,7.. to nie mam po co.. z temperatura nie mam o dziwo najmniejszych problemow... dopiero jak zaczne mocniej krecic, to moze bedzie gorzej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko zasadnicze: czy na tym Abit kt7raid pojda mi nowe Durony Morgan??Juz pytalem kilkakrotnie ale musze sie upewnic na 100%.Ja nie mam wersji abit kt7"a" raid tylko tę starszą !!! ( bez "a") ..

 

Prosze o odpowiedz..

 

Z gory dziekuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to wejdz na strone abita i zobacz najnowsze biosy co dodaja! Ale ja i tak bym Athlona wziol!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wypowiedzcie sie na temat ktorego procka byscie proponowali kupic.Mam plyte ABIT KT7RAID ze szyna fsb 200 i chce kupic procka ale nie wiem jakiego wybrac.

 

Pozdrowionka.

 

Prosze o pomoc.

Ja bym wzial athlona ma wiecej pamieci L1 i L2, a to jest

przydatna rzecz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wziął hmm, chyba już wybrałem i jestem zadowolony , nie ma raczej sensu Athlona bo i tak FSB sobie go nie podkręcisz a mnożnik bna płycie jest tylko do 12 więc nie wyciągniesz więcej niż z tego Durona 1000 a Duron tańszy pozatym to Morgan i mimo że ma mniej L2 to i tak będzie wydajniejszy, D1200 też nie ma sensu bo go nie podkręcisz a po co przepłacać jak i tak bez problemu 1 chodzi na 1.2 po zmianie mnożnika z 10 na 12 i podniesieniu napięcia o 0,1V

Sądze że to najrozsądniejszy wybór a ci co polecają Athlona to niech się zastanowią, co innego gdyby to było KT7A, a do tej płytki tak apropo tylko BIOSIK wystarczy nowszy i Morganki chodzą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...