Skocz do zawartości
kolinski

z tepsy do tele2 czyli zrzutka na BinLadena

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10 grudnia podpisałem umowę z tele2 na rozmowy lokalne. Miałem dalej płacić tylko abonament tepsie, reszta licznikowych przez tele2. Dnia 23 grudnia tepsa zablokowała mi rozmowy wychodzące z mojego telefonu (wszystkie numery oraz gwiazdka i krzyżyk z wyjątkiem 9393 - "połączenie nie może być zrealizowane z powodu blokady") Od 23 grudnia zgłaszam to na 9393 (błekitna linia) no i najpierw tłumaczyli że:

1. zalegam z fakturą - nieprawda, przelewem uiściłem rach ostatni dnia 4 grudnia - wycofali sie z wymówki

2. że mam sam załozoną swoja blokadę - - nieprawda - bo nawet gwiazdka i płotek wywołuja "zegarynkę", - wycofali sie z wymówki

3. obiecali do dzisiaj wieczora naprawić - dzis wieczorem powiedzieli że sprawdzali i wszystko OK, nie wiedzą co to - - nieprawda, bo nikt u mnie dziś bnie był - dyzur stały w domu - wycofali sie z wymówki - powiedzieli że jutro ktoś zadzwoni do mnie i jeszcze sprawdzą

Mam sygnał w telefonie ale wszystkie wychodzace z wyjątkiem 9393 zablokowane. Do mnie można się dodzwonić. Preselekcja tele2 1061 też zablokowana !!!

I co? Jedyna rada to składka na BinLadena do wysadzenia w powietrze siedziby zarządu tepsy w godzinach pracy tych złodziei.

Smutno pozdrawiam naiwnych oszukiwanych i okradanych przez tepse!

mój mail: letra@plusnet.pl; tel (058) 6623838

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oplaca sie wogole przesiadka na tele2? ja raczej negatywne rzeczy slyszalem o tym. a moja babcia ostatnio podpisala umowe jakas z tele2 i teraz jej stracha napedzilem, ze jak glopia to bedzie placic 2x wiecej, bo ja wy<span style="color:red;">[ciach!]</span>aja, a moze rzeczywiscie tak bedzie :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...