Skocz do zawartości
stasimon

Problem z Win2000! Ktos pomoze?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pewien problem z Win2000, czasami system nie chce sie zamykac! Nie chodzi mi o to, ze wywala napis: Mozesz teraz bezpiecznie... Z tym sobie poradzilem... Win2000 nie chce sie zamknac, gdy mam uruchomione inne aplikacje, albo jestem polaczony z netem (Neostrada)! Byl kiedys w dziale Faq post odnosnie Win98/2000 (byl podany adres do stronki z poradami dla Win2000) i tam chyba bylo cos takiego jak wymuszanie zamkniecia innych programow przy zamykaniu windowsa i skracanie czasu zamykania tych programow... niestety teraz jak chce sie dostac do tego tematu:

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=28747

 

to wywala napis: Wybrany temat lub post nie istnieje.

 

Co zrobic, zeby Windows 2000 zamykal sie za kazdym razem, zamykajac uprzednio wszystkie dzialajace programy i zeby to nie trwalo wiecznosc (jak zmienic czas zamykania)?

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawilem sie troche w zamykanie systemu przy odpalonych roznych aplikacjach... doszedlem do wniosku, ze gdy mam aktywne polaczenie z netem (Neostrada 128) to sie Win nie chce zamknac! :(

Nie wiem dlaczego tak sie dzieje, gdy inne programy dzialaja a net nie jest wlaczony to system zamyka sie bez problemu! Lecz gdy tylko jestem polaczony to juz jest klapa! System zamknie niektore aplikacje a jak dojdzie do polaczenia z netem to stoi jakbym go nie zamykal!

 

Czy ktos wie dlaczego tak sie dzieje? Ktos pomoze jak sie tego pozbyc?

 

pzd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obiecuje, ze zadziala, ale mozna sprobowac. Dodaj do rejestru:

Windows Registry Editor Version 5.00

 ;-----

 ;-----  Speed up shutdown

 ;-----

[HKEY_CURRENT_USERControl PanelDesktop]

"AutoEndTasks"="1"

"HungAppTimeout"="100"

"WaitToKillAppTimeout"="1000"

[HKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControl]

"WaitToKillServiceTimeout"="1000"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...