Skocz do zawartości
dszywala

Coś z niczego.......

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak:

Że od jakiegos miesiąca miałem kompa na podłodze w podełku po płycie, a kasy na obudowę jakoś szkoda(inne wydatki na kompa)Wziołem od kumpla starą zdewastowana bude pomalowana markerem :D

 

Ze nie lizyłem na jakieś dzieło to tez nie kupowałem nowej farby tylko pomalowałem tym co miałem w domu(trochę przeterminowane ale spray)

 

Powstało coś takiego:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Efekt dla mnie zadowalajcy... Farba to chyba metalik czy coś :D

 

Wcześniej miałem jeszcze pomysł żeby pomalowac ja na złoto, nawet zaczołem ale miałem tylko farbę typu sztuczny snieg więc nie wyzło i musiałem godzinę ścierac papierem :(

 

Co o niej sądzicie warto ja dokonczyć i cos jeszcze poprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm zestawienie kolorów :D :)

miałem do wyboru albo czerwień ceglastą albo sebrny lub żółty, ewentualnie biały....

 

Nie wydałem nawet złotówki na ta budę ani na farbe... :D

 

Fakt u góry z boku został niepomalowany pasek bo tego nie zauwazyłem a farbę już zuzyłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no... taaak.... ale jakiś czas temu dodanie dodatkowego wentyla do obudowy to był mod, więc zależy jak na to patrzeć

spotykałem się z opiniani, że dodanie katody, wstawienie okienka, kolowych wiatraków i przemalowanie wszystkiego to też nie jest mod

to ja się pytam: co można nazwać modem (czyli w domyśle zmianą wyglądu kompa), bo ja już się gubię w tej "nowoczesności"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja się pytam: co można nazwać modem

No coz... jezeli same katody nie wystarczaja, zeby cos nazwac modem, to moze... jakis spojler, alufelgi, podtlenek azotu... aaa i to wszystko zrobic na elektromagnesie, zeby unosilo sie 10cm nad ziemia i swiecilo w rym muzyki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to na tym forum co do modów wymagania rosną.

Najwyraźniej obecnie bez użycia szpachli/dremela to już nie jest mod ^^

Mi się osobiście taki pomysł podoba. Zawsze to lepsze niż komp w pudełku po mobo, wygląda całkiem nienajgorzej i - co najważniejsze - spełnie swoje zadanie.

Dla mnie mod to wykonanie samodzielnie czegoś więcej niż przykręcenie fabrycznie gotowych części w miejsca do tego przeznaczone (wentyle, katody czy panele. Może to być na przykład pomalowanie budy w sensownie dobrane kolory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc teraz pomyslę co dalej. :)

Dokończę malowanie jeżeli trzeba będzie pamaluje jeszcze jedną warstwę żeby było pożądnie.

Potem zobaczymy.... co wymyślę...

Pierwszy raz coś z budą robię ale terazm nabrałem motywacji.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spox. Coś z niczego - racja. Kolorki - ja też takie spokojnie zrobiłbym :).

Co do tego białego paska - to nawet pasuje - jeszcze drugi taki po drugiej stronie i luz. :)

Ważne, że Tobie się to podoba, że włożyłeś w to swoją pracę, serducho, wolny czas.

 

(pozdrawia właściciel totalnie wielskiej-standardowej obudowy :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra ale mod made in GNOME z deka sie rózni od pomalowania budy.. wiec mamy tu do czynienia z klasami modów.. :]

jak dla mnie.. extreme mod i vioska-mod było by odpowiednie...

 

chyba ze weapon_of_mass_destruction by GNOME to nie jest mod.. bo w sumie on nic nie modował.. ano tworzył od 0 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...