Skocz do zawartości
Rycho

Mod Biurka I Troszeczkę Kompa :) (nieskończone)

Rekomendowane odpowiedzi

Carrera to jescze stare czasy :P nalepiłem ta naklejke cos kolo 2001 r. :) Czerwony kolor hm.... no czerwony bo biurko bedzie podchodzić pod kolor czarny a lepszy czerwony niz zółty .... Co do podstawiki to niewiem co napisac mi sie podoba :) a to ma mnie zadowalac a nie innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj ujednolicic jakos to wszystko, pododawac jakies akcenty czerwonego (skoro lubisz czerwien)

moze wtedy lepiej to razem bedzie wygladalo

zmaz przede wszystkim ta carrere

pomaluj bude na czerwono, bo taka prowizorka nie wyglada zbyt ladnie

 

a tak ps. lepiej by bylo jakbys te napedy i inne czerwone rzeczy przemalowal na czarno, pasowalo by do okna i nie gryzlo by sie tak okropnie

 

a biurko z tego co widze jest z 3 rodzajow roznych sklejek :> juz nie bede wiecej nic pisal o tym ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mylisz sie nie z 3 tylko 4 rodzajów :) no ale tylko takie mialem w domu ale sklejka to sklejka tego niebedzie widac jak obkleje to, no i dam elementy czerowne (elementy wykończeniowe , To czarne wokuł okna to prowizorka to sa boki obklejone taśma izolacyjna tam bedzie prawdopodobnie ładna naklejeczka koloru czerwoengo wokół całego okna)

ZOabcz na nazwe topicu "Mod biurka i troche kompa (Nieskończone) " wiec widzisz jeszcze troche ebde robił to zanim wsyzpachluje biurko itp....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mysle, ze zamaist czerwonego jednak bardziej pasowalby zolty :D

troche bardziej sportowo, no i moze wykonczysz to skora*?

 

*- w niektorych miejscach

 

PS: nie wiecie czy taka skora [np koloru zoltego] moze kosztowac? niestety nei znam sie na szyciu i nawet nei wiem dokad pojsc; kaletnik[?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kupna skory to idziesz do rymarza badz kusnierza albo do tapicera on bedzie wiedzial wiecej na ten temat

ewentualnie upoluj kilka psow na osiedlu i opraw, robi sie to tak jak z krolikiem :>

co do szycia to raczej watpie ze masz maszyne do szycia skory a jesli chcesz to robic recznie to potrzebujesz albo stalowych palcow albo 2 par kombinetek nie mowiac o igle i dratwie(szylem sobie futeral na kalkulator ze starego plaszcza)

naparstek tez sie przydaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm mam w domu jakies specjalne nici [a wlasciwie to maja wytrzymalosc sznurow] i igly do szycia skory :D

 

pozatym to chodzi mi o taka skore jaka obszywa sie na ogol keirownice samochodowe

 

pozatym tata regularnie robi sobie pokrowce na zapalniczki...ze skory, ale to po jakims portfelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze pokazać projekt jak bedzie mniej wiecej wyglądać biurko po zakończeniu , narazie pomysł jest taki jak na obrazku ale moze sie cos zmienić :) ( To białe to klawiatura tak wyszła na fotce, a czerwony prostokąt kolo klawiatury tam bedzie panel)

http://www.emtekunet.ath.cx/~miras/modding/prze

Edytowane przez Rycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywal tą obudowę po kompie i pomyśl nad innym rozwiazaniem mniejszym gabarytowo.

Nie podoba mi się ta konstrukcja jestem przeciwnikiem takiego udziwniania na siłę po to aby było. Wg mnie 0 funkcjonalności, weź pod uwagę co się stanie jak coś ci się rozleje na to okno i zaleje całe bebechy kompa.

Na razie to tyle słów krytyki, każdy może mieć inne zdanie i może je wyrazić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge powiedziec jedno jak sie niepodoba to trudnoo........ a moze to nie ma sie podobac a ma być funkcjonalne ?

powiedz mi jedno co twoim zdaniem nie jest funkcjonalne ?

1273754[/snapback]

1. Musisz się pilnować, aby nogą nie zawadzić o jakieś kable (przynajmniej na zdjęciach to tak wygląda)

2. Można przez przypadek zalać kompa (uszczelnia nigdy nie da 100% szczelnosci0

3. "Panel kontrolny" z przyciskami mogłes sobie darować

4. CD - ROMY - jak dla mnie pomyłka

5. Półka pod monitor wygląda jakby za chwilę miała się zawalić

6. Mysz - no coment (zupełnie jak WT - siatexy itd)

7. Kolorystykka tego zestawu (do bani)

 

Sorki, że tak ostro jadę po Twojej pracy, ale według mnie to totalne nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh :) wiesz ja mam w [gluteus maximus] czy ktos jedzie po mojej pracy czy mu sie podoba jak dlamnie moze to sie nikomu niepodobac , ważne jest to ze mi sie podoba i ze w 60 % wykonałem (zbudowałem) Moją machine i jestem z tego dumny .

A co to twoich uwag :

1. kolorystyka bedzie dobra jakbys przeczytał wszystkie notki to byś wiedział ze biurko bedzie czarne a moim zzdaniem (czarny + czernowy )bardzo do siebie pasója.

2. CD-ROMY wygladaja jak tarzde inne ..........

3.Mysz zgadzam sie do bani , ale wiesz człowiek uczy sie na błedach , i dochodzi do jakiejś wprawy zrobie jescze z 3 myszki i moze ładniej bedzie mi wychodzić !:)

4.Półka pod monitor ......bez koma ,moze wygląda ze am sie zawalić ale uwierz w tym całym biurku ona hyba najlepiej sie trzyma i jest BArdoz ale to bardzo STABILNA !

5. Kable pod biurkiem sa juz uporządkowane i ładnie poprowadzone i przymocowane do biurka w rurkach !:)

na fotkach nigdy nieukarzesz prawdziwego wyglądu wiec na real wygląda to owiele ładniej i estetyczniej :)!

 

POZDRAWIAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam i żałuje że nie che mi się otworzyć żadna ze stron ze zdjęciami :/ no ale muszę powiedzieć, że Rycho ma racje. Jeśli on coś zrobił i trzeba podkreślić że zrobił to sam bez pomocy to zamiast jechać po kolesiu jak co po niektórzy, trzeba pogratulować. Wg mnie najważniejsze żeby Tobie się podobało bo każdy ma inny gust, a Ty robisz coś co wg Ciebie jest fajne więc nie przejmuj się i pracuj dalej za którymś razem uda się wszystko

PRAKTYKA CZYNI MISTRZA

 

PS. czarny i czerwony bardzo pasują :) bo sam tak maluje właśnie kompa

PS.2 może któryś z kolegów którym się nie bardzo podoba pochwali się swoją pracą co??

 

POZDRO Rycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypas - osobicie bardzo podobaja mi sie mody biurka - to jest dopiero fajny mod. swietny pomysl imo z tym okienkiem na blacie :)

 

Ogolnie fajnie to wyglada z tymi rurkami moze byc spoko - ale z ocena poczekam na final. Narazie 8/10 :)

Edytowane przez Yeti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.2 może któryś z kolegów którym się nie bardzo podoba pochwali się swoją pracą co??

 

POZDRO Rycho

1277366[/snapback]

Nie lubię upiększać na siłę kompa i wlaić jakieś podświetlane wiatraki, katody i inne badziewia. Wg mnie szkoda na to kasy lepiej zainwestowac w lepszy sprzęt niż się silić z jakimis oknami i podświetleniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@M@r3C3k

rozumiem ze poprostu modding cie nie pociaga... Ale kasa jest przeszkoda - jak dowodzi rycho, mozna zrobic moda malym kosztem, z rzeczy ktore sie juz ma albo sa malo potrzebne i mozna je wykorzystac - kwestia pomyslu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@r3C3k - to jak nielubisz modyfikacji, to co ty robisz na tym dziale FORUM który nazywa sie :

"CHŁODZENIE I MODYFIKACJE"

 

Modyfikacje

Tutaj pogawędzisz o upiększaniu obudów i peryferiów komputerowych oraz o poprawianiu ich funkcjonalności

 

O to chodiz zeby wstawić okno podświetlenie itp... itd.. oraz własne pomysły TO SIE WŁAŚNIE NAZYWA MODDING.

Moze zmień sobie dział forum na :

"SPRZĘT I PODKRĘCANIE"

 

No nic pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke mnie drażnia te koszyki, pomaluj je na czerwono i bedzie gites. No moze jakies 2 katodki sumbeam czerwone ? :>

ps. nie ważne ze innym sie nie podoba ważne ze sie podoba tobie i masz sadyswakcje ze cos zrobiłem ;) kiedy pierwszy raz malowałem obudowe to myslem ze jesem master i nie mogłem sie napatrzeć na nową obudowe ;) a tylko pomalowałem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszke mnie drażnia te koszyki, pomaluj je na czerwono i bedzie gites. No moze jakies 2 katodki sumbeam czerwone ? :>

1280185[/snapback]

1.O jakie ci chodzi koszyki ?:) Niebardzi wiem o co ci chodzi :):)

2.No nie wiem czy bede kupować jakieś katody :) (jestem za tańszym rozwiązaniem ) Ale też ciekawym wszystko okaże sie w krótce

 

3. :P Pozdrawiam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli przymiarzam się do swojego projektu jednak ma ta mozłiwosc zęma już wnęke na komputer wiec mam nieco wiekszepole do zebrania czegoś w całosć. Szybek nie bezie bo nie ma co oglądać

 

Czy kolor drewna - Olcha dobrze komponuje sie z Czarnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...