Skocz do zawartości
ara

nVidia GF4 MX440 64MB TV-out

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym polecał R7500 na DDR, są tylko o 40-50 zł droszsze a moim zdaniem o wiele lebsze bardziej zaawansowane technologicznie a wydajnoś prezentują na tym samym poziomie co mx440

 

a tak wogóle za te 300zł to ten MX440 pewnie kicha jakaś (chyba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał R7500 na DDR, są tylko o 40-50 zł droszsze a moim zdaniem o wiele lebsze bardziej zaawansowane technologicznie a wydajnoś prezentują na tym samym poziomie co mx440

 

a tak wogóle za te 300zł to ten MX440 pewnie kicha jakaś (chyba)

No cóż jest conajmniej odwrotnie to MX440 jest bardziej zawansowany techicznie i szybszy(przeczytaj jakikolwiek test lub recenzję) a co do tej katy to przynajniej taktowanie ma wporządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tutaj pevną niezgodność. Są podane dva różne taktowania: u góry 270/400, a na dole 250/400.

 

Radze wysłać do nich mejla i się zapytać o szczegóły. Ale sądze, że karta jest spox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecał R7500 na DDR, są tylko o 40-50 zł droszsze a moim zdaniem o wiele lebsze bardziej zaawansowane technologicznie a wydajnoś prezentują na tym samym poziomie co mx440

 

a tak wogóle za te 300zł to ten MX440 pewnie kicha jakaś (chyba)

No cóż jest conajmniej odwrotnie to MX440 jest bardziej zawansowany techicznie i szybszy(przeczytaj jakikolwiek test lub recenzję) a co do tej katy to przynajniej taktowanie ma wporządku.

Co przecierz radeon ma pełno bejerów i technologi, a GF bardziej przypomina starego gf2 niż 4 fakt może R7500 jest troche wolniejszy ale tylko w niższych rozdzielczościach w wyrzszych guruje radeon, i napewno ma więcej technologi lebsza jakość obrazu lebsze bardziej dopracowane sterowniki a tak poza tym radeon świetnie się kreci (przy standardowym chłodzeniu).

A w wielu pudełkach kart powered by ati znajdujemy karte z napisem ATI TECHOLOGIES (tak było w przypadku mojego kumpla) czyli karte mamy od ati i mamy pewność że karta to nie będzie syfna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co przecierz radeon ma pełno bejerów i technologi, a GF bardziej przypomina starego gf2 niż 4 fakt może R7500 jest troche wolniejszy ale tylko w niższych rozdzielczościach w wyrzszych guruje radeon, i napewno ma więcej technologi lebsza jakość obrazu lebsze bardziej dopracowane sterowniki a tak poza tym radeon świetnie się kreci (przy standardowym chłodzeniu). 

A w wielu pudełkach kart powered by ati znajdujemy karte z napisem ATI TECHOLOGIES (tak było w przypadku mojego kumpla) czyli karte mamy od ati i mamy pewność że karta to nie będzie syfna.

Co rozumiesz przez więcej rechnologi? lub wiecej bajerów? Przypominam że R7500 to nic innego jak stary Radeon DDR więc karta róznożędna do GF2GTS/PRO/Ti, natomiast GF4MX440 owszem wywodzi się w prostej lini od GF2Ti ale ma sporo poprawek np. krzyżowy kontroler pamięci Lighrspeed II oraz niemal dwukrotnie większą od R7500 wydajność Fillrate (MegaTexeli/s) i jest szybszy we wszystkich rozdzielczościach nawet im większa rodzielczość tym wieksza różnica: http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...ce_mx440-2.html

Co do jakości obrazu i sterowników to daj spokuj bo GF a zwłaszcza GF4 ma całkiem dobrą tylko trzeba dobrze wszystko wyregulować a Detonatory mają wszystko co potrzeba i treż są dopracowane.

Kart z ATI TECH... już nie kupisz chyba że z drugiej ręki nowych już dawno niema więc to żaden argument. No chyba o niczym nie zapomniałem :) Jeśli chcesz polemizować to zapraszam ale na argumenty a nie na lakoniczne stwierdzenia typu "wiecej technalogi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moze

Radeon 9000 Gigabyte Maya 64MB DDR TV

czy gigabyte jest lepszy od saphire?

z tego co wiem to Radeon 9000 od Gigabyte wcale nie spisuje sie tak dobrze a co do ssaphire to jeszcze nie slyszalem zeby ktos nazekal. Ja mam Radeona 9000 od HiSa i tez spisuje sie rewelacyjnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic ta karte za 300zl ?

 

NIE SŁUCHAJ LUDZI CO MÓWIĄ TAK !!!

 

 

A WERTEX SZADER OBSŁUGUJE ??? NIE

O TO DRUGIE JAK TO TAM ???? TEŻ NIE !!!!!!!

 

A GIERY TEGO WYMAGAJĄ

No więc Ty równiez się mylisz a na dodatek nie wiesz o czym piszesz :x

 

Vertex Shader, bo o to Ci chyba chodzi obsługuje już GF2MX a to drugie to

Pixel Shader faktycznie nie, tylko że narazie (i w najpliższej przyszłości) jest to potrzebne "psu na budę" i moża się bez tego obyć, kolejny sprzętowy gadżet. Gry wcale tego nie wymagają naraze tylko Comanche 4 i Aquanox ale mażna grać bez Pixel Shadera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a jak ktoś chce se pograć w słynnego Doom`a III to bez pixel shadera, ani rush :x

 

GF4MX jest spoko kartą gdy działa - coś jak ECS :)

 

Zastanaviać się można nad GF3 TI200 lub R9000 - podobne ceny i możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic ta karte za 300zl ?

 

NIE SŁUCHAJ LUDZI CO MÓWIĄ TAK !!!

 

 

A WERTEX SZADER OBSŁUGUJE ??? NIE

O TO DRUGIE JAK TO TAM ???? TEŻ NIE !!!!!!!

 

A GIERY TEGO WYMAGAJĄ

Ale jesteś.... głupi :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a jak ktoś chce se pograć w słynnego Doom`a III to bez pixel shadera, ani rush  :x 

 

GF4MX jest spoko kartą gdy działa - coś jak ECS :)

Tak Doom III jest zaj... przeszedłem już trzy razy Ty pewnie też :wink:

A z tym drugim to nie wiem o co Ci chodzi :roll: :o .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jedno czy ktos sie nieorientuje co to za firma karty "VGA"??

 

bo w cennikach czeto pisze

 

 

VGA GF3 Ti200 64mb tv-out  podam cene moze ktos po cenie se skapnie 461 w sklepie :)

 

??

Bzdury piszą nie ma takiej firmy tylko im się nie chce napisać co sprzedają (lub nie wiedzą albo się wstydzą :wink: )

 

BTW "jest napisane" a nie "pisze".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto kupic ta karte za 300zl ?

 

NIE SŁUCHAJ LUDZI CO MÓWIĄ TAK !!!

 

 

A WERTEX SZADER OBSŁUGUJE ??? NIE

O TO DRUGIE JAK TO TAM ???? TEŻ NIE !!!!!!!

 

A GIERY TEGO WYMAGAJĄ

Ale jesteś.... głupi :lol: :lol: :lol:

Panowie spokojnie ....

Chlopak troche zle to ujął ... Gry nie wymagają pixel shadera , tylko się cieszą jak twoja karta bedzie go miala (ty tez sie bedziesz cieszyl) ...

 

ATI 9000 powercolor, saphire itd (gigabyta nie polecam bo nie ma DVI (wersja bez pro) sa juz ponizej 400 zł ... a jak masz tyle kasy wywalic na grafe to po co masz sobie zabierac przyjemnosc patrzenia na piękną wodę wygenerowaną w czasie rzeczywistym przez pixel shadera .... ja jak patrze na przyklad na test pixel shadera w 3dmarku , i na tą wodę , to mi sie mazury przypominają ... i popływałbym :))))

 

Wolfek ... no powiedz ... nie wolalbys miec 9000 od gf4mx440 ???? wydajnosc moze troche lepsza po stronie GF4mx440 ale pixel shader w ati to DUŻO... chyba moze przekonac ... no nie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze tutaj pevną niezgodność. Są podane dva różne taktowania: u góry 270/400, a na dole 250/400.

 

Radze wysłać do nich mejla i się zapytać o szczegóły. Ale sądze, że karta jest spox.

w standardzie powinna mieć 270 ( przynajmiej tak jest u mnie )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu w jednym z komentarzy jest o tym wzmianka:http://www.balta.pl/opis.php3?zam=&ID=1816

ktos ma mala wiedze na ten temat i mysli ze jak karta nie jest zerobiona przez ATI to nie bedzie dzialac na orginalnych sterownikach.

bylo by conajmniej dziwne jakby nie dzialala, ale z tego co wiem to na 100% dziala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na moj gust to jest to conajmniej dziwne zeby karta oparta o kosci ATi nie chodzila na sterach ATI ja mam jak w podpisie diamonda vipera na kosci nvidii ultra i chodzi na sterach robionych przez diamonda i nvidii

a poza tym kolega szpak ma radeona od ssaphire i chyba chodzi mu na sterasz od ATI tak jak juz mowilem ktos napisal to bez zastanowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...