Skocz do zawartości
buszi

Asus A7v880 + Przykręcana Chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

zamierzam kupić tą płyte główną i chciałbym założyć coś miedzianego na cpu ale z możliwością przykręcenia coolera do płyty biorąc pod uwage masy miedzianych konstrukcji.

możecie mi coś polecić? zastanawiałem się nad czymś od thermaltaka ale w opisach na jakie płyty pasuja ich przykręcane coolery nie ma modelu A7V880 :(

a może jest coś jeszcze godnego uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przed chwila przyszedl mi Asus A7V880, tyle ze mam jedno !ALE!, otoz rev. to 1.02, i tutaj mam pytanie, czy jest jakas nowsza v. tej mobo? babka od ktorej qpowalem, mowila, ze to dostawa prosto od Asusa, i ze napewno najnowsza revizja. Ale czy aby napewno ? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam tą płyte od miesiąca i jestem normalnie szczęsliwy ! płyta wypas ! wejdze na nia prawie kazde chlodzenie (oczywiscie znajda sie wyjatki) jak ktos nie umie podkrecac to jak nie kupi sobie Abita albo czegos innego to oczywiscie ze nie bedzie zadowolony ale jak masz 2 sprawne raczki troche checi i myslisz to mozesz naprawde wyciagnac z tej płytki ostatnie poty ! jak to Asus jest na maxa stabilny ! nawet po kręceniu (the best of the best) POLECAM ! o chlodzenie sie nie martw ( na Boxie tez polecisz) cena + możliwosci = WYPAS PŁYTA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...