Skocz do zawartości
Torwald

Linksys Wrt54g

Rekomendowane odpowiedzi

Nabylem droga kupna router firmy LINKSYS - WRT54G.

Siec dziala bardzo dobrze, po calym domku teraz moge bierac z laptopem i pisac na forum ;]

Problem jednak pojawia sie przy zabezpieczaniu dostepu WiFi.

Jako rodzaj zabezpieczenia wybralem Pre-Shared Key. W ustawieniach routera pojawia sie komunikat, ze haslo/klucz ma miec od 8 do 64 znakow ASCII (jak dobrze pamietam...). Natomiast jak na laptopie probuje wpisac klucz krotszy niz 13 znakow to WinXP sie pluje ze klucz musi byc 13 lub 104 znakowy... No i badz tu madry...

Teoretycznie wpisujac kluch 13 znakowy na routerze wszystko powinno byc OK, prawda ? Gdziezby tam, za prosto by bylo :mur:

Po ustawieniu jakiegokolwiek klucza (8/13/...) nie moge nawiazac polaczenia z routerem...

 

Jesli ktos ma/mial lub konfigurowal taki lub podobny sprzet to bede wdzieczny za pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabylem droga kupna router firmy LINKSYS - WRT54G.

Siec dziala ...

1204823[/snapback]

Lacze sie w bulu mam ten sam problem, teraz sciagam nowsa wersje firmwaru, jak mi sie uda to dam znac, 3maj kciuki Edytowane przez wojti1g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lacze sie w bulu mam ten sam problem, teraz sciagam nowsa wersje firmwaru, jak mi sie uda to dam znac, 3maj kciuki

1223808[/snapback]

No dziala. wiem w czym problem , przynajmniej ja zrobilem pewien blad. Po pelnej konfiguracji i uzyskaniu polaczenia dopiero wtedy mozna zakladac zabezpieczniea na MAC adres karty sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...