Skocz do zawartości
krazek1

Sl-75drv + Sempron

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś już wkładał Semprona do płyty sl-75drv? Jak BIOS go rozpoznaje? A może ktoś widział BIOS do tej płyty, żeby Semprona rozpoznała?

1205248[/snapback]

Rev c płyty sl-75drv5 śmiga na 166, niższe mają z tym problemy, a tak z drugiej strony to po co Ci rozpoznawanie proca przez płytę?? Tak bardzo podoba Ci się napis Sempron w POST?? BIOSu takiego nie widziałem i wątpię aby soltek wypuścił coś takiego, no chyba że ktoś przerobił...

 

Pozdrawiam, Sekator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny choć gorszy problem , płytka solteka SL75DRV nie wstaje po włożeniu Athlona 1700, który jest w pełni sprawny bo na mojej płycie chodzi jak chcę 1700@2100, 1700@2600. Płyta ma nowy bios , zmiany jumperami (mnożki, fsb)nic nie dają , reset cmos też nic. Nie wstaje i tyle. Czy ktoś wie jak podejśc do dziada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thoroughbredy oficjalnie powinny dzialac dopiero od sl75drv4 rev P4.

Niektorym chodzily na wczesniejszych wersjach drv, drv2 i drv4 ale to jest loteria...

Jesli plyta nie wstaje to albo wymiana na inna albo downgrade do Palomino..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziska jesli chcecie aby sempronik chodzil na sloteku sl -drv 5 z magistrala 166 efektywna (333)

napiszcie do mnie " henix82@wp.pl"

posiadam biosa ktory zostal napisany przez zespol techniczny solteka .... data biosa 2004 -10-11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...