Skocz do zawartości
djtomas

Czym Się Różnią Te Hynixy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanie w sprawie oznaczeń na kościach Hynixa:

 

HY5DU56822CT-D43

HY5DU56822BT-D43

 

Co oznaczają literki C i B w oznaczeniach pamięci ?

 

Gdzie lepiej kupić hynixy d43 ?

 

na arest.pl czy esc.pl ?

 

POzdr.

 

PS. Proszę o jaknajszybszą odpowiedź ponieważ muszę jaknajszybciej kupić pamięci (piszę teraz z kompa kolegi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm nie koniecznie, aż tak źle się nie kręcą. Jedyne pamięci CT, które wyrobiły złą opinie tym pamięciom to te pochodzące z neobitu, przy których jest duze prawdopodobienstwo ze byly to podrobki Hynixow (np. napis na modułach KOREA zamiast oznaczenia KOR - które występuje w hynixach z nalepką. Na zagranicznych forach ludzie tak nie narzekaja na wersje CT ale jest to bardzo żadka seria.

Jeżeli te CT to pamięci z neobitu czyli producentem jest Jade Star Tech. to wtedy nie polecam ich, ale jeżeli są to Hynixy ze stickerem Hynixa, wtedy nic nie wiadomo, byc moze byly by ok, ale tego juz nie wiem bo nikt na forum takich pamięci nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie te CT z neobitu to podróba tak mi sie wydaje zepsuły renome najlepszym pamięciom gdyz ta jest juz pamiec HIGH END ja mam od gutexa i nie narzekam sa fajniutkie i duzo lepsze od wczesniejszych twinmosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak któś może wiedziec jak ESC nie podaje?? wyslij maila albo GG

1209071[/snapback]

lol :razz:

przeciez na innym topiku gdzieś ktoś polecał takze ten sklep wiec juz paru w nim zakupiło te pamiatki...

pozatym już sie zapytałem wiec czekam na odpowiedź, ale jak bedziesz sam chciał sie dowiedziec to takze do nich napisz :razz:

madrala....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mialem wysylac zamowienie do Neobitu. Zostaly im dwie kosci - oczywiscie CT.

Chyba jednak dam sobie spokoj. Cena kusi, ale skoro nie chca sie krecic, to nie ma co...

Co powiecie na to:

http://www.apollo.pl/do_cmd_win.php?menu=s..._detail&id=9469

?

Jesli potrzeba Wam wiecej informacji do dokladnej oceny to dajcie znac o co zapytac ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...