Skocz do zawartości
ernieball

Lexmark Z33 Problem

Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja wyglada nastepujaco: drukarka przestala drukowac :cry: pomimo tego ze atrament czarny jest nabity do pelna (kolorowego nie uzywalem juz dawno) to drukarka przestala wykrywac kasetki z tuszem.... :?

 

Co moze byc tego przyczyna? Drukowac drukuje ale wychodza z niej czyste kartki. Cardrige wydaje sie byc wporzadku, styki przeczyscilem. A kasy szkoda na nowy kardridż.

Moze Wam cos przyjdzie do glowy... Prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada nastepujaco: drukarka przestala drukowac  :cry:  pomimo tego ze atrament czarny jest  nabity do pelna (kolorowego nie uzywalem juz dawno) to drukarka przestala wykrywac kasetki z tuszem.... :?

 

Co moze byc tego przyczyna? Drukowac drukuje ale wychodza z niej czyste kartki. Cardrige wydaje sie byc wporzadku, styki przeczyscilem. A kasy szkoda na nowy kardridż.

Moze Wam cos przyjdzie do glowy... Prosze o pomoc

1210718[/snapback]

Pierwsze co to sprawdz strone testowa "z pamieci drukarki"

Jak nie bedzie drukowalo... to jest awaria samej drukarki lub glowicy.A teraz ciezko bedzie zgadnac co nawalilo, moze skolujesz od kogos na chwile Cartridge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

styki wydaja sie juz byc czyste ale sprobuje jeszcze raz moze jakims srodkiem spirytusopodobnym.... <_< . Dopiero niedawno dostalem Ta drukarke ale wydaje mi sie ze nawet jakby tusze byly puste to drukarka powinna je wykrywac prawda?

A podpowiedzcie mi jak wydrukowac strone testowa z pamieci drukarki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość jurasjo

jeżeli sam napełniałeś kardridz to mogłeś go uszkodzić i już na nim nie podrukujesz , miałem taką samą sytuację na moim lexmarku z32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie kardridz byl napelniany juz kilka razy ale to nie zdarzylo sie od razu po napelnieniu :( wyjechalem na swieta wrocilem po tygodniu i klapa... nie drukuje :/ a jeszcze lepiej bo nie wykrywa dwoch kardridzy i tu jest pies pogrzebany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z z25 ... Tata nabił normalnie tusz kolorowy ... i lipa nie drukuje .. Raz czy dwa udało mi się uzyskać jakiś kolor zielony ... ( nie miałem czarnego zainstalowanego drukowałem na kolorowym ) ale to było raz i jak włączyłem kompa to następnego dnia już nie pomogło .. Czy można przy napełnianiu uszkodzić kardridż .. ?? prosze odp. na gygy po tu rzadko bywam ... 3190261

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...