Skocz do zawartości
somebody

Sony Ericson T610

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z dniem jutrzejszym wygasa mnie umowa na telefon z promocji. Pora więc podpisać aneksik w ramach otrzymania nowej zabaweczki (czyt. telefonu). Zdecydowałem się na model, którego nazwę zamieściłem w temacie postu.

 

Kieruję się do Was z zapytaniem, na jakiei sposoby będę go mógł podłączać do komputerka. Obiło mnie się o uszy, że za pośrednictwem klasycznego USB pójdzie ale czy oprogramowanie do niego dają razem w pudle z komórką?, czy ten kabel na USB musi być zakończonym specjalną końcówką dla komórki?. Proszę opiszcie mnie wszelkie możliwe sposoby łączenia tego telefonu z blaszakiem. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak masz kupowac kabel kup lepiej irde lub bluetooth. Mniej problemow z wysylaniem rzeczy, poprostu w windowsie robisz "wyslij do" lub w telefonie "wyslij jako" i pozatym bardziej uniwersalne jak znienisz kiedys telefon.

 

ps. BT jest duzo lepsze bo mozna sterowac PC (kursor, pisanie, winamp(na telefonie nawet playliste Ci wyswietla)) z odleglosci do 10m od kompa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowca... BT jest najlepsze i to nie tylko do tego telefonu ale ogolnie... sam posiadam dwa takie kulcze pod USB i oprocz zabawy z telefonem mozna na tym postawic siec dla dwoch kompow takze fajna sprawa... no i drugi komp rzecz jasna nie musi stac w tym samym pokoju byle by sie miescily w okreslonej odleglosci dla danego standardu BT (nawet do okolo 100m). B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko płyta głowna Ci obsłuży to kupuj na allegro za 12 zł jest tego do zawalenia chodzi bardzo fajnie.

 

A swoją drogą GRATULUJE WYBORU ja mam ten telefon od 5 miesięcy i nie wymieniłbym go na żadną nokie czy siemensa świetny wybór , co do twojego pytania oprogramowanie dają ale jak będziesz miał irde to nie będzie Ci potrzebne ja go ani razu nie użyłem POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wyboru.

Jest to chyba ostatni telefon multimedialny, ktory zachowuje sie jak telefon a nie urzadzenie multimedialne z mozliwoscia dzwonienia.

Laczyc sie najlepiej przez BT ale sporo takie cos kosztuje.

Na allegro dalem za irda 20 pln i lacze sie bez klopotu i zmieniam telefon nie do poznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dla zainteresowanych, mozna zmienic przycisk od wapu (ten po boku) na skrot do pisania smsa. Trzeba zmienic w aktywnym profilu wap strone glowna na

Mailto:

i to wszystko :-)

1216185[/snapback]

Mam problem z tym ustawieniem. Mógłbyś mnie to tapisać krok po kroku? :P ...i mam jeszcze jedno pytanko. Czy mogę skonfigurować joystick tak abym miał pod wszystkimi czterema kierunkami przypisane inne funkcje niż w standardzie? ...bo jedynie mogę coś przypisać do ruszenia w lewo ale do pozostałych kierunków już nic. Dzięki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

somebody, niestety tylko lewy joy mozesz konfigurowac.

Co do ustawien przycisku WAP to w adresie wpisz mailto: (dwukropek rowniez).

Łączność-Opcje WAP-Profile WAP-PLUSWAP (ja mam w +gms) edytuj-adres IP wpisz mailto:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Kupiłem właśnie ten kabelek pod USB włącznie z oprogramowaniem (sony ericsson image editor, sony ericsson MMS home studio). Nasuwa mnie się zasadnicze pytanie... bo wszystko jest ok, mogę wysyłać kompozycje MMS na telefon obrazki również ale nie mogę nic pobrać z komórki np. żadnego zdjęcia, melodyjki. Czy to jest połączenie jednokierunkowe?, czy są jeszcze jakieś inne aplikacje pod ten telefon?. HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj polaczyc sie przez floAt's Mobile Agent

PS. Dlaczego nie kupiles BT, bys sobie sterowal np: winamp'em z innego pokoju ;)

1219214[/snapback]

Kozacki programik z opcją "full-wypas" :P Znasz jeszcze jakieś? :>. Poszukuję czegoś do konwersji audio na mid ...do komóry wiadomo. Edytowane przez somebody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja odradze ten fonik , jestem jego posiadaczem i powiem tylko tyle :

ładnie wygląda , piękny wyswietlacz , dzwonki super ale jakośc zdjęć beznadziejna i BAAARdZO MALUTKO PAMIĘCI NA WSZYSTKO a do tego bateria przy dobrym dzwonieniu trzyma mi dwa dni ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

somebody, klikasz w komorce na zdjeciu/dzwieku wiecej->wyslij>przez podczerwien.

I na ekranie monitora powinno pojakis sie okienko czy chcesz to poslac.

 

lutek, ten telefon jeszcze zachowuje dystans miedzy urzadzeniami multimedialnymi z swietna funkcja jaka jest dzwonienie a telefonem z kolorowym wyswietlaczem.

Jak widze urzadzenia w ktorych mozna juz chyba nawet tosty sobie upichcic to sie zastanawiam po co takie cos ?

2 MB spokojnie wystarcza na wsyzstko co potrzebne w telefonie + zdjecia najblizszych + kilka gierek + nowe dzwieki + cale motywy.

Mnie te 2 MB styka na z 20 nowych melodyjek (wiekszosc cale utwory, a nie zapetlone dzwieki), 5-8 motywow, 4-5 duzych gier (SC:PT, XII zajmuja ponad 100kB, a to duzo jak na gre JAVA). I oczywiscie na bierzaco cykam sobie zdjecia jak mnie cos zainteresuje (spokojnie moge sobie jeszcze z 10 zdjec pyknac na tej pamieci co mi pozostaje do uzytku. Przychodze do domu i zrzucam na kompa abym mogl kolejne zrobic).

Znudza mi sie to kasuje i wymieniam na nowy zestaw stuffu.

I po co komu kilkadziesiat mega pamieci w telefonie ?

Smieszy mnie telefon w ktorym sie slucha MP3 lub konsole typu N-gage.

Jezeli chce posluchac MP3 to od tego jest player, ktory ma powazne mozliwosci w porownaniu do tych dziwadel w telefonach. To samo konsola w komorce. Totalny bezsens. W chwili wolnego czasu mozna sobie zagrac w gierke ale zeby telefon kupowac specjalnie do tego to juz zakrawa na beznadziejnosc ludzi i ich proznosc.

 

Do MP3 sa playery, a do grania sa konsole.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszy mnie telefon w ktorym sie slucha MP3 lub konsole typu N-gage.

Jezeli chce posluchac MP3 to od tego jest player, ktory ma powazne mozliwosci w porownaniu do tych dziwadel w telefonach. To samo konsola w komorce. Totalny bezsens. W chwili wolnego czasu mozna sobie zagrac w gierke ale zeby telefon kupowac specjalnie do tego to juz zakrawa na beznadziejnosc ludzi i ich proznosc.

 

Do MP3 sa playery, a do grania sa konsole.

1221417[/snapback]

N-gage to jest konsola z funkcją telefonu,a nie telefon z konsolą :lol:,i kupują go raczej maniacy którzy bez gier chwili nie mogą wytrzymać :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawil ktos sie programem JBenchmark ?

Jest to programik w javie uruchamiany na komorkowcach w celu sprawdzenia ich wydajnosci multimedialnej. :]

 

link do progamu _____

 

Postanowilem przetestowac swoj leciwy juz telefonik T610 i oto wyniki:

 

-benchmark score: 377

-2d sharpnes: 122

-3d sharpnes: 67

-fill rate: 26

-animation: 0

 

 

Jesli ktos na jakis fajne, nowe gierki na t610 to niech tu napisze co jest warte uwagi.

Ja obecnie [na wykladach:] przerabiam Splinter Cell CT i Prince Of Percia SOT.

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj również jestem posiadaczem tego telefoniku i:

- Trik z 13 sekundami (zeby usunac te [ciach!]ły od operatora nie działa)

- Trik żeby wciskając dżoja w góre miec pisanie smsa też nie działa

 

Jak ustawić pod konkretne ruchy dżoja swoje skróty?

Czy da się w jakiś sposób wywalić text "Miłego Dnia" ? (mam IDEE)

 

Dzięki za odpowiedzi. Sam telefonik jest fajoski :) Mógłby tylko nie mieć aparatu to byłby tańszy ale niech już sobie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trik z 13 sek. dziala zawsze ale to musi byc rowne 13 sekund.

Za kazdym razem co do 0.01s udaje ci sie wyciagnac baterie ?

Pewnie nie i dlatego trzeba probowac az sie fartnie (x2 moze x100)

Joy do gory to nie trick. Po prostu to jest opcja w telefonie.

W skrotach ustawiasz sobie kolejnosc pozycji i w joyup jest aktywna ta ktora jest na pierwszym miejscu.

Ustaw wiec w menu->skroty na pierwszym miejscu pisanie sms a powinno dzialac.

Z drugiej strony szkoda tego na sms bo sms mozna sobie ustawic na klawiszu dostepu do WAP (przycisk z prawej strony komory).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na jakims tam forum komórkowym wczoraj jak patrzyłem to pisali ze nie na kazdym T610 trik 13s działa. Nie wiem czy mam co do 0,01s.

 

Co do ustawiania skrótu. To jak sobie ustawie to mailto na przycisk w góre to mi sie włączją usługi internetowe i dopiero moge wybrać pisanie sms. Tak ma być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ustawiania skrótu. To jak sobie ustawie to mailto na przycisk w góre to mi sie włączją usługi internetowe i dopiero moge wybrać pisanie sms. Tak ma być ?

1521672[/snapback]

Przeciez przy joyup nie trzeba wpisywac adresu mailto: !!!

Jedynie jak chcesz aby na przycisku WAP byl sms to wtedy. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...