Skocz do zawartości
Karas

Radiator Na Pamieci Do 9800pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio tak cos mnie naszlo ,poniewaz jak zajrzalem do obudowy to pamieci na moim radku calkiem niezle sie grzeja. Jak myslicie oplaca sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span>?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39260821

Albo to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=39283709 i przekroje je na pol :P

Zrobilbym sobie sam ,ale nie mam z czego niestety a na Zelmany nie wiem czy specjalnie dokladac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Bo ja wiem czy dopłacać do Zalmanów te pierwsze które wskazales by cie kosztowaly okolo 36zl z wysyłka .. Zalmany ZM-RHS1 mozna kupic za 38 zlociszy w normalnym sklepie ..a nawet taniej np w skelpiku takim fajnym na WGE, cena niby naklejoo 50zł a jak przychodzi do placenia nagle zonk :mellow:, ze tak malo :razz:, szczególnie jak kupujesz wiecej rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx wlasnie zamowilem te pierwsze ,poniewaz znalazlem kogos kto takie ma ,uzywa i nawet sobie chwali. Jak je dostane i potestuje to jeszcze cos napisze. A co do Zalmanow to sa drozsze o 6zl (z wysylka mnie wyszlo 32zl za radiatory z pierwszego linka) ,ale te z allegro sa wieksze i pewnie lepiej odprowadzaja cieplo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...