Skocz do zawartości
Kaeres

Czego Brakuje Dzisiejszym Grom ?

Rekomendowane odpowiedzi

Hydro, moze jak juz cie gry tak niewciagaja zabral bys sie za robienie czegos pozytywnego i kreatywnego na komputerze a nie tlko ciagle gry, i gry, wkoncu swoje latka juz masz, czas pomyslec nad czym bardziej powaznym...

 

co do tematu, moim zdaniem poprostu juz wyroslelismy z gier, kiedys za czasow Amigi i 486, kazda gra przykuwala mnie na dluzej, teraz nawet w najlepsze pogram chwile i juz mnie nudzi, naprawde jest niewiele gier w dzisiejszych czasach ktore ukonczylem (hl2, POP:SOT)

 

 

 

Pozdrawiam, "duzych" graczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Hydro, moze jak juz cie gry tak niewciagaja zabral bys sie za robienie czegos pozytywnego i kreatywnego na komputerze a nie tlko ciagle gry, i gry, wkoncu swoje latka juz masz, czas pomyslec nad czym bardziej powaznym...

 

1454686[/snapback]

Z checia bym cos porobil wartego wiekszej uwagi,tylko widzisz,jesli chce sie zabrac za wiekszy pomysl trza do tego nie tylko checi i mobilizacji wlasnej ale i pomocy oraz tego co wymenilem u innych.Np zrobilbym jakas ciekawa aczkolwiek prosta gre,tylko do tego potrzeba rownierz innych a znajdz dzisiaj takie osoby,ktore sie za to zabiora.Zawsze ktos powie,ze mu sie nie chce bo nie mam czasu,bo wyjezdzam,bo szmery bajery.A co ja sam zrobie??Moge Ci zrobic muze na fruity loopsie albo eJayu :) Jesli chodzi o animacje czy programowanie to potrzebny bedzie niestey ktos doswiadczony w tej dziedzinie no i inni ludzie do innych rzeczy.Zarzuc mi jakis pomysl,ktory spelnia wymagania a z checia sie go podejme bo to jest dobry plan tylko plan to nie wszystko a grac lubie bo to moja pasja i tyle,tyle tylko,ze teraz jest z tymi grami tak jak napisalem wczesniej :) pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...