Skocz do zawartości
KaziQ

Neo 128

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci że spokojnie pograsz na neo 128 kbps. To jest takie łącze że ma zawsze bardzo dobre pingi a jak wiadomo granie nie wymaga dużego transferu...

Pingi powinienes mieć w granicach 50ms co prawda napewno nie beda one tak niskie jak na neo 512kbps czy 1mbps ale grac sie bedzie komfortowo.

 

Ja mam 1 mbit i jak gram z bratem np. w q2 na serverze to obaj mamy max 30ms.

Jesli na drugim kompie nikt nic nie bedzie zasysal to nie martw sie o ping

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to nie wiem wszyscy sie pytaja o ping wiadomo przeciezze na stalych pingi bez sciagania sa bardzo dobre a pozatym neostrada ma dobre lacze i nie ma obaw o pingi jest tylkom jedna zasada :D:D:"JAK CHCESZ GRAC TO NIE SCIAGAJ"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne się pod temat

przesiadłem się ostatnio z osiedlowej radiówki na neo 128 z myślą głównie o graniu przez sieć i przeglądaniu stron

wyczytałem opinie, że da się na tym łączu grać na pingach do 100ms

ok, i niby się zgadza

na serwerach q3 po wejściu jest ping 80 - 100, ale w kiedy dam join i spróbuje się ruszyć/skoczyć/strzelić łapie laga. :cry:

Czasem po kilkunastu sekundach mija (i po chwili jest to samo), a czasem (to częściej) już nie chce puścić.

Krótko mówiąc lipa straszna i nie wiem o co chodzi.

Strony chodzą OK, pliki ściągane przez getrighta lecą 16kB/s - czyli tu wszystko gra.

Czy ktoś ma jakiś pomysł co może być przyczyną tego zamulania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w kwestii lagowania w q3 to mam wrażenie, że to jest problem z wysyłem infrmacji ode mnie na serwer.

bo jak spectuje dowolnego gracza to wszystko OK, pingi w normie.

no i nie bardzo mam pomysł co jest przyczyną

 

aha, system mam wyczyszczony, kerio chodzi (z wyłączonym jest to samo) :?

limitu nie przekroczyłem bo mam neo dopiero od paru dni,

poczytałem troche postów na różnych forach o neo, ale nie spotkałem się z czymś podobnym :cry:

 

w zasadzie po przesiadce z radiowki nic nie zyskałem, a nawet straciłem :mur:

już mam dość tpsy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...